به گفته خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل هلاس ورونا در هفته نوزدهم رقابت‌های سری A ایتالیا با اشاره به سابقه بد بیانکونری در زمین رقیب از تلاش برای پیروزی در آخرین بازی نیم‌فصل اول سخن گفت.

 او در این زمینه اظهار داشت:  از سال ۲۰۰۱ تاکنون در در خانه هلاس ورونا پیروز نشده‌ایم و بارها هم  شکست خورده‌ایم. به نظرم در ۱۷ بازی در ورونا، یوونتوس ۱۰ بار باخته  اما در مسابقه پیش‌رو  باید پیروز شویم. بازی با هلاس یکی از آن رقابت‌هایی هست که ممکن هست هر اتفاق غیرمنتظره‌ای را در خود داشته باشد.قصد داریم با پیروزی در این مسابقه فاصله خودمان با ناپولی را حفظ کنیم و نیم‌فصل اول را با قدرت به پایان برسانیم.

او در ادامه افزود: در این بازی  پیانیچ، بوفون، کوادرادو و دی‌شیلیو قطعا بازی نخواهند کرد. امیدواریم کوادرادو  را در بازی  چهارشنبه در اختیار داشته باشیم. از بین مارکیزیو و بنتکور یکی به جای پیانیچ بازی خواهد کرد. شاید هم  از ۲ هافبک استفاده کنم.بنتکور ۲۰ ساله یکی از اعضای مهم ترکیب یوونتوس هست و هر وقت به او نیاز داشته‌ایم نمایش خوبی را ارائه کرده هست. با پیاتسا صحبت خواهمکرد. او حدود ۹ ماه هست که بازی نکرده و نیاز به حضور در میادین دارد. من  تصمیم می‌گیرم چه چیزی برای او و یوونتوس، بهترین  هست. پیاتسا هم به اندازه کافی برای یووه اهمیت دارد.

 انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما