کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته آینده برتر، محمدجوادحق شناس روز سه شنبه در نشست خبری تشریح عملکرد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران افزود: نمایشگاه کتاب طی ۲ سال گذشته با مشکلات و نواقص زیادی در مجموعه شهرآفتاب برگزار شده هست.
وی اظهار کرد: مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب بهترین مکان برای برگزاری نمایشگاه کتاب هست و برگزاری نمایشگاه طی ۲ سال گذشته دراین مکان، نواقص و مشکلات آن را نیز به خوبی نمایان کرده هست.
وی با بیان اینکه مجموعه شهر آفتاب مکان مناسبی برای برگزاری نمایشگاه کتاب هست، تصریح کرد: شهرداری تهران آمادگی برگزاری مناسب این نمایشگاه در مجموعه شهر آفتاب به بهترین شکل ممکن با کمترین ایراد و اشکال را دارد.

* وضعیت نامناسب سرای محلات
حق شناس همچنین به وضعیت سرای محلات شهر تهران اشاره کرد و با بیان اینکه وضعیت این سراها به هیچ عنوان مطلوب نیست، گفت: کارکرد این سراها فرهنگی هست، اما به واسطه اعمال سلیقه های شخصی، این مراکز هیچگاه کارکرد و کارآمدی مناسب را نداشته اند.
به گفته وی، بعضی از سراهای محلات شهر تهران، فضای مجموعه را برای تامین هزینه های جاری خود، اجاره می دهند.

* تعرض به اراضی عباس آباد ممنوع هست
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با بیان اینکه براساس فرموده رهبری انقلاب، کاربری اراضی عباس آباد فرهنگی هست، افزود: اجازه تعرض و دست اندازی به این اراضی را به احدی نمی دهیم.
به گفته وی، براساس مطالعات دهه ۴۰، قرار بود اراضی عباس آباد به منطقه دیپلماتیک و سیاسی کشور تبدیل شود که پس از انقلاب، کاربری این منطقه به فرهنگی تغییر کرد.
حق شناس افزود: متاسفانه با افزایش قیمت زمین در تهران، دست اندازی به این اراضی نیز آغاز و با ساخت بناهای بلندمرتبه بعضی از ادارات از جمله استانداری تهران، وزارت راه و بانک سپه در این محدوده مستقر شدند.
به گفته وی، البته بخشی از اراضی عباس آباد در راستای همان کاربری فرهنگی در قالب مصلای بزرگ امام خمینی تهران و بوستان مورد استفاده قرار گرفته هست.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: مجموعه شورا و شهرداری تهران، حساسیت ویژه ای برای استفاده فرهنگی از اراضی عباس آباد دارد و اجازه فعالیت غیرفرهنگی دراین مجموعه به هیچ دستگاه و نهادی داده نمی شود.

* ۸۰ مصوبه کمیسیون در ۱۰۰ روز گذشته
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه صحبت های خود به فعالیت های این کمیسیون در ۱۰۰ روز گذشته اشاره کرد و گفت: کمیسیون فرهنگی شورای پنجم شهر تهران در ۱۰۰ روز فعالیت خود، ۸۰ مصوبه در حوزه های فرهنگی و اجتماعی شهر داشته هست.
وی افزود: کیسیون دراین مدت ۲۲ جلسه رسمی و ۵ جلسه فوق‌العاده با ۸۰ مصوبه داشته هست.
وی با اشاره به تشکیل ۷ کمیته در مجموعه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت که این کمیته ها در بخش های دینی، اجتماعی، گردشگری، فرهنگی و ورزشی فعالیت دارند.
حق‌شناس تصریح کرد: کمیسیون دراین مدت به تخلفات بعضی از مجموعه‌های فرهنگی شهر تهران از جمله اطلس پلازا، البرز لشگرک و مجتمع امام رضا رسیدگی کرده هست.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از اقدامات مهم کمیسیون، پیگیری بحث تحقیق و تفحص از موسسه همشهری هست که همچنان درحال پیگیری آن هستیم.
حق‌ شناس به فعالیت اماکن ورزشی شهرداری تهران نیز اشاره کرد و گفت: ورزش همگانی در اولویت کاری مدیریت شهری قرار دارد و در حال حاضر شهروندان از ۳۰۰ مجموعه ورزشی شهرداری استفاده می کنند.
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه این نشست خبری گفت: میزان بدهی شهرداری تهران حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان اعلام شده که مربوط به مدیریت قبلی شهر هست.
حق شناس افزود: حدود ۱۸ هزار میلیارد تومان این بدهی مربوط به طلب بانک ها و ۶ تا ۷ هزار میلیارد تومان آن مربوط به طلب پیمانکاران هست.
وی با اشاره به بودجه ۱۷ هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران در سال ۹۶ گفت: با این میزان اعتبار نمی‌توان بدهی‌های شهرداری را تسویه کرد.
خبرنگار: مهدی مقدر – انتشار: محسن فتاحی
تهرام/۹۳۴۳**۱۶۲۵

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما