فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره علیرضا آوایی گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای تصدی پست وزارت دادگستری گفت: ایشان دارای تجربه مستمر قضایی و همچنین تجربه مدیریتی هست و منشأ خدمات خوبی در دستگاه قضایی بوده و از این حیث در دستگاه قضا فردی شناخته شده و دارای جایگاه خوبی هست.

وی افزود: از طرفی در چند سال اخیر در دولت پست‌های دولتی داشته و از این جهت نسبت به دولت هم شناخت خوبی دارد و نباید فراموش کنیم که برادر ایشان هم در مجلس شورای اسلامی نماینده بوده و به همین دلیل ایشان از مجلس و نمایندگان آن هم شناخت دارد.

این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: آوایی براساس آن چیزی که ما می‌دانیم از نظر هر سه رئیس قوه دارای محبوبیت و مقبولیت بالایی هست و با همین مقبولیت می‌تواند به افزایش ارتباط میان قوا کمک شایانی کند.

تجری گفت: هرچند که می‌دانیم وزیر دادگستری به لحاظ قانونی اختیارات گسترده‌ای ندارد اما به نظر می‌رسد نقش هماهنگی میان قوا و توسعه ارتباط آنها نقشی مهم هست که می‌تواند باعث پیشگیری از تنش‌های احتمالی میان سه قوه شود و انرژی رؤسای قوا را معطوف به پیشرفت کشور کند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما