کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

دکتر حسین عسکریان روز چهارشنبه در مراسم پایانی نخستین همایش بین المللی دانشگاه سبز در دانشگاه فردوسی مشهد افزود: در سال جاری نظام بودجه ‌ریزی مبتنی بر عملکرد به صورت آزمایشی در چند دانشگاه کشور اجرا شد.
وی با اشاره به ‌ضرورت افزایش سهم بودجه‌ دانشگاه ‌ها و مراکز پژوهشی از طریق بازنگری مدل تعیین بودجه در این حوزه اظهار کرد: باید سهم پژوهش و تحقیقات در تولید ناخالص ملی افزایش یابد.
وی گفت: افزایش سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی در پروژه‌ های دانشگاهی، تعریف پروژه‌ های مشارکتی میان دانشگاه ‌ها و بخش خصوصی و نیز استفاده از ظرفیت های خیران آموزش عالی از برنامه ‌های در دستور کار این وزارتخانه برای توسعه دانشگاههاست.
دکتر عسکریان با اشاره به تشکیل شورای مدیریت سبز در دانشگاه ‌های کشور برای تعیین برنامه ‌ها و نظارت بر اجرای اصول مدیریت سبز، افزود: در زمینه اصول معماری ایرانی اسلامی در دانشگاه ‌ها و مراکز آموزش عالی، ضوابطی در وزارت علوم در حال تهیه و تدوین هست و در سال آینده نیز اولین همایش فضاهای دانشگاهی در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می ‌شود.
وی همچنین با اشاره به آغاز تدوین سند بالادستی ضوابط فنی نظام کالبدی و فضایی دانشگاه ‌ها، اظهار کرد: مدل ارزیابی مدیریت سبز دانشگاه ‌ها با همکاری وزارت علوم و سازمان برنامه‌ و بودجه تدوین ‌شده و بر اساس آن دانشگاهها در زمینه رعایت اصول مدیریت سبز رتبه ‌بندی و درجه بندی خواهند شد.
وی گفت: قرار بود هر ۲ سال همایش دانشگاه سبز برگزار شود، اما تصمیم بر آن شد که این همایش بین ‌المللی به صورت سالیانه برگزار شود.
نخستین همایش بین المللی دانشگاه سبز از ۱۷ بهمن ماه با حضور میهمانان خارجی از کشورهای مختلف در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شده بود.
خبرنگار: آرزو جاودانی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
۷۴۹۶ / ۶۰۵۳

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما