به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ژوردی آلمیدا مارتینز  که بیش از سه هفته هست در تبریز حضور دارد همچنان در تبریز بلاتکلیف هست و به‌دلیل عدم صدور ITC قادر به بازی کردن برای تراکتورسازی نیست.

پیش از این گفته می‌شد  آلمیدا با باشگاه برزیلی خود که قرار هست به‌صورت قرضی از آن به تراکتورسازی بیاید اختلاف دارد و به همین خاطر آنها هم ITC این دروازه‌بان را صادر نمی‌کنند، اما داستان در واقع اختلاف نظر بین دو باشگاه و طولانی شدن روند مذاکرات هست. ضمن اینکه تعطیلات ژانویه نیز بر طولانی شدن مذاکرات تاثیر گذاشت.

باشگاه برزیلی با توجه به اینکه قرار هست آلمیدا به‌صورت قرضی به ایران بیاید، از تراکتورسازی درخواست کرده که او را بیمه کند. آنها درخواست دارند که تراکتورسازی آلمیدا را بیمه کند و در صورت مواجه شدن او با هرگونه مصدومیتی، باشگاه واسگا دوگاما بتواند از بیمه (و نه باشگاه تراکتورسازی) غرامت بگیرد. مبلغی که باشگاه واسگا دوگاما در ابتدا می‌خواست، ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار یورو بود، اما تراکتورسازان با مذاکراتی که با باشگاه برزیلی داشتند، توانستند این مبلغ را به ۷۰ هزار یورو برسانند.

اگر توافق نهایی حاصل شود، آلمیدا در تبریز می‌ماند و  در صورتی که این اتفاق تا قبل از دیدار روز پنحشنبه نفت تهران رخ ندهد، تراکتورسازی هم قید ژوردی آلمیدا را می‌زند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما