کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته خبرنگار سینمایی آینده برتر، آیین اختتامیه سی و ششمین جشنواره کلیپ فجر با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، فعالان سینمای کشور و محمد مهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی، منوچهر شاهسواری رئیس خانه سینما شامگاه یکشنبه در مرکز همایش های برج میلاد آغاز شد.
در ابتدای این مراسم ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و ششمین جشنواره کلیپ فجر در سخنانش از مدافعان حریم انقلاب اسلامی از دیروز تا امروز گفت و از حضار خواست به پاس حماسه ‌آفرینی‌های این عزیزان بایستند و دلاوران ایران زمین را تشویق کنند.
وی گفت: صحبتی که می‌کنم شاید خیلی ربطی به جشنواره و سینما ندارد؛ شهریور سال ۵۹ را بسیاری از ما به خاطر داریم. دشمن به ما حمله کرد و تا به خودمان جنبیدیم، شهرهای مرزی را گرفتند و هشت سال جنگیدیم تا آنها را بیرون کردیم.
دبیر سی و ششمین جشنواره کلیپ فجر افزود: در تهران هم حتی بمباران و موشک باران بود و به سختی دشمن را بیرون راندیم؛ در چند سال گذشته دشمنان ایران تصمیم گرفتند جنگ خانمان برانداز را در ایران راه بیندازند و با هدف تجزیه ایران و از بین بردن سربلندی این کشور، دولت خودساخته به اسم داعش ساختند.
داروغه زاده ادامه داد: عزیران و جوانان کشور دیگر پخته شدند و بیرون از مرزها با دشمن جنگیدند و بدون کمترین آسیبی دشمن را شکست دادند. ما شهدای زیادی در این راه دادیم و خواهش می کنم به اندازه زحمت و شجاعت آنها بایستید و خانواده شهدا تشویق کنید.
در ادامه سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روی صحنه آمد و پیام حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری را قرائت کرد.
وی ضمن خیرمقدم به اسحاق جهانگیری و کسانی که در جشن بزرگ سینمای ایران حضور یافتند، گفت: از رییس جمهوری سپاسگزارم که پیامی را به مناسبت این جشن تدوین و قرائت آن را به من محول کرد.
به گفته آینده برتر، در این دوره از جشنواره که تا ساعاتی دیگر برندگان نهایی آن معرفی می شود، ۲۲ کلیپ بلند داستانی، یک انیمیشن و دو کلیپ مستند در بخش سودای سیمرغ با یکدیگر رقابت کردند.
فراهنگ**۹۲۴۶**۲۰۲۵ خبرنگار: علیرضا مرادی*انتشار: لیلا جودی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما