به گفته خبرنگار حوادث فارس، روز ۱۲ آذر ماه بود که دو پسر جوان پدرشان را به بهانه معالجه از کشور خارج کردند و به انگلستان بردند اما این تنها ادعای آنها بود و بعد از طرح شکایت خانمی جوان در زمینه فقدان شوهرش پرونده ای جنایی مربوط به این موضوع در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد.

وکیل شاکی با حضور در نزد بازپرس ویژه قتل تهران گفت: موکل من که خانمی ۳۶ ساله هست با پدر مظنونین این پرونده از سال ۷۸ ازدواج کرده و حالا با مراجعه به من برای طرح شکایت آمده هست.

این وکیل در ادامه توضیح داد: موکلم از همسرش سه فرزند صغیر داشته و دو فرزند زن اول مرحوم به بهانه درمان او را مدتی در خانه شان نگه داشته اند و حتی از او اسنادی مربوط به وکالت کاری نیز دریافت کرده اند در حالیکه شوهر موکلم که ۷۹ سال سن داشته هست در آن موقع به شدت بیمار بوده و درگیر معالجه بیماری سرطان کبدش بوده هست.

وی مدعی شد دو فرزند کبیر متوفی او را مدتی در خانه خود نگهداری می کردند و مشخص هست که بر اساس دیده های شهود داروهایی نیز به متوفی داده اند که هوش و حواس او را در آخر عمر از بین برده بودند و به این صورت آن دو فرزند کبیر متوفی موفق شده اند از او چهار وکالت نامه بگیرند.

همچنین این دو فرزند کبیر که از زن اول این پیرمرد ۷۹ ساله هستند از موکل من به بهانه ای پاسپورت های خودش و فرزندانش را گرفته و علاوه بر آن تابلو های خطاطی نفیس پیرمرد بیچاره را که ۲۰۰ میلیون تومان می ارزید نیز به امانت برده و دیگر بازنگردانده اند.

این وکیل گفت: موکل من از پیرمرد سه فرزند دارد در حالیکه معلوم نیست بعد از اینکه پیرمرد ناپدید شده چه بلایی سر آنها خواهد آمد و با توجه به اینکه پسران مرحوم چهار وکالت نامه کاری از او دارند که به نظر می رسد با این اوصاف آن ها دار و ندار پیر مرد را به اسم خود کرده باشند. 

این وکیل در ادامه در زمینه مشکوک بودن ماجرای مرگ پیرمرد نیز اضافه کرد: براساس گواهی ثبت احوال و وزارت امور خارجه ایران پیرمرد ۷۹ ساله فوت کرده اما نه اثری از جسدش بوده و نه مشخص هست او را کجا به خاک سپرده اند که دو فرزند کبیر متوفی نیز از پیرمرد بیچاره سو استفاده کرده اند و هیچ جزئیاتی از مرگ و نحوه به خاک سپاری متوفی اعلام نمی کنند. این موضوع به شدت مشکوک هست و تقاضا داریم برای احقاق حق موکل و مشخص شدن سرنوشت پیرمرد بیچاره دستورات لازم را مبذول فرمایید.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما