کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

دکتر عباس افخمی عقداء روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار آینده برتر، افزود: آموزش به عنوان رکن اساسی در سال های اخیر در دانشگاه بوعلی سینا به جد مورد توجه قرار گرفته هست و اهم فعالیت های حوزه آموزشی دانشگاه در ۲ بخش سخت افزاری و نرم افزاری با حمایت های جدی دکتر غلامی به عنوان ریاست این دانشگاه به نتیجه رسیده هست.
این پژوهشگر برتر کشورهای جهان اسلام، ادامه داد: پرونده های آموزشی دانشجویان این دانشگاه در سال های ۹۳ تاکنون به روز رسانی و دانشجویان دارای مشکلات آموزشی تعیین تکلیف شدند؛ همچنین تشکیل کامل کلاس های درس براساس تقویم آموزشی مصوب و پوشش کامل سرفصل های مصوب دروس، رویکردهای اصلی این دانشگاه را تشکیل می دهد.
وی اضافه کرد: در سه سال اخیر ارزیابی مستمر دانشجویان در آزمون های میان ترم و پایان ترم، ایجاد مشوق برای اساتید در اجرای این برنامه و آموزش مستمر کارشناسان در دستور کار معاونت آموزشی قرار گرفت و در راستای تشکیل به موقع کلاس ها و حضور دانشجویان در کلاس های درس راهکارهای قانونی ایجاد شد.

***حرکت هدفمند در جهت ارتقای کیفی پایان نامه ها و رساله های دانشجویی
استاد تمام دانشگاه بوعلی سینا همدان، برگزاری کارگاه های مستمر مهارت افزایی و دانش افزایی ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه، تعویض نرم افزار سما و جایگزینی نرم افزار توانمند و به روز گلستان و حرکت هدفمند در جهت ارتقای کیفی پایان نامه ها و رساله های دانشجویی را از دیگر اقدامات انجام شده در معاونت آموزشی دانشگاه بوعلی سینا در سه سال اخیر عنوان کرد.

***اجرای طرح آمایش آموزش عالی در استان همدان
دکتر افخمی عقداء ادامه داد: با توجه ویژه دکتر غلامی ریاست دانشگاه به ارتقای کیفیت آموزشی و بهبود سطح کیفی آموزش ها، دوره شبانه برای مقطع کارشناسی در این دانشگاه حذف و طرح آمایش آموزش عالی استان اجرا شد.
نام دکتر افخمی عقداء که در میان دانشمندان برجسته ایرانی در میان یک درصد دانشمندان برتر جهان به چشم می خورد، اظهار کرد: تدوین سند راهبرد دانشگاه بوعلی سینا در افق ۱۴۰۴، تدوین برنامه اجرایی سند راهبرد دانشگاه در افق ۱۴۰۴، گسترش ارتباط بین المللی و بین دانشگاهی با تاکید بر دانشگاه های جهان اسلام و جذب و پذیرش دانشجویان خارجی در مقاطع تحصیلات تکمیلی، از دیگر اقدامات موثری هست که با حمایت جدی دکتر غلامی به عنوان گزینه پیشنهادی دولت دوازدهم برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در این دانشگاه اجرا شده هست.
وی گسترش زمینه استفاده از فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری در داخل و خارج از کشور، راه اندازی دفتر مدیریت برنامه ریزی آموزشی، تشکیل شورای برنامه ریزی آموزشی دانشگاه و دانشکده ها، راه اندازی کمیته ارزیابی درونی در دانشگاه، راه اندازی پیش خوان خدمت و نرم افزار کاربردی (اپلیکیشن) دانش آموختگان و راه اندازی دفتر گروه آموزش های مجازی و نوبت دوم را از دیگر اقدامات اساسی انجام شده در سه سال اخیر در این دانشگاه برشمرد.
به گفته آینده برتر، دکتر منصور غلامی رئیس فعلی دانشگاه بوعلی سینای همدان و گزینه پیشنهادی دولت تدبیر و امید برای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۳۲ در شهر همدان در خانواده ای مذهبی و متدین متولد شد.
وی مدرک کارشناسی خود را در سال ۱۳۵۵ در رشته ترویج و آموزش کشاورزی از مدرسه عالی کشاورزی همدان گرفت و از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۰ عضو جهاد سازندگی همدان و مسئول اردوگاه روستایی بود.
وی همچنین از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۲ سرپرست دانشکده کشاورزی شهرکرد وابسته به دانشگاه اصفهان و عضو جهاد دانشگاهی اصفهان بود.
منصور غلامی در سال ۱۳۶۴ مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم باغبانی از دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرد و در همان سال تا سال ۱۳۶۷ ریاست دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا را عهده‌ دار بود.
وی پس از آن به مدت دو سال معاونت اداری و مالی دانشگاه بوعلی سینا را بر عهده داشت و بعد از آن مجدد به مدت یک سال رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه بوعلی سینا شد.
غلامی در سال ۱۳۷۰ برای تحصیل در مقطع دکتری به دانشگاه آدلاید استرالیا رفت و در سال ۱۳۷۴ در مقطع دکتری رشته علوم باغبانی از این دانشگاه دانش آموخته شد و به ایران بازگشت.
وی پس از بازگشت به ایران مجدد به مدت یک سال معاون اداری و مالی دانشگاه بوعلی سینا شد و پس از آن ریاست دانشگاه بوعلی سینا را عهده ‌دار بود.
۹۰ هزار و ۷۸۲ دانشجو در ۷۵ دانشگاه و مرکز علمی دولتی و خصوصی استان همدان مشغول به تحصیل هستند که ۵۳٫۸ درصد دانشجویان پسر و ۴۶٫۲ درصد دختر هستند.
۱۱۸۱/۲۰۹۰
خبرنگار: الهام تدین**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما