کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز پنجشنبه گروه فرهنگی آینده برتر، دبیرخانه شورای داوری میثاق اخلاق حرفه‌ای در پایان رای گیری که به صورت پیامکی انجام شد، ۶۵ نفر از واجدان شرایط (۸۸عضو) در انتخابات شرکت کردند که نتایج شمارش آرا به این شرح اعلام شد.
بیژن مقدم جهانگیری و حمید صابر فرزام به عنوان منتخبان اصلی به ترتیب با ۱۷ و ۱۵ رای، و منصور مظفری با ۱۲ رای و محمدعلی نادعلی زاده و احمد حلت با ۸ رای به عنوان منتخبان علی البدل نمایندگان مدیر مسئول در شورای داوری میثاق اخلاق حرفه ای مشخص شدند.
پس گفته، پیش تر نیز مجمع روسای دانشکده ها و گروه های ارتباطات دانشگاه های تهران، دکتر محمدمهدی فرقانی را به عنوان نماینده این مجمع در شورای داوری میثاق اخلاق حرفه ای برگزید.
همچنین «جلال رفیع» به عنوان پیشکسوت مطبوعاتی و دکتر «باقر انصاری» هم به عنوان حقوقدان برای حضور در این شورا انتخاب شدند.
مطابق این سند، به منظور ایجاد ضمانت اجرای میثاق‌نامه، ‘شورای داوری’ با ترکیبی از ۲ نفر مدیر مسئول به انتخاب رسانه های عضو میثاق، یک نفر استاد ارتباطات به انتخاب مجمع روسای دانشکده ها و گروه های ارتباطات دانشگاه های تهران، یک نفر پیشکسوت مطبوعاتی به انتخاب انجمن پیشکسوتان مطبوعات و یک نفر حقوقدان مسلط به حقوق مطبوعات برای مدت یکسال تشکیل می شود. آیین‌نامه این شورا، الزامات و اقدامات تنبیهی مترتب بر عدم التزام و یا عدم اجرای این میثاق، توسط امضا کنندگان تصویب می‌شود.
علاوه بر تنظیم آیین نامه داخلی، رسیدگی به شکایت اشخاص از رسانه‌های امضاکننده‌ میثاق‌، اعتراض رسانه‌ها به یکدیگر و روزنامه‌نگاران آن‌ها به رسانه متبوع خود به عهده این شورا هست. شورای داوری علاوه بر رسیدگی به مواردی که از سوی ذی‌نفعان به شورا ارجاع می‌شود، هرسال در موعد معینی گفته رعایت مفاد این منشور از سوی همه امضا کنندگان را تهیه و منتشر می‌کند.
فرایند عضویت در میثاق اخلاق حرفه ای ادامه دارد و مدیران مسئول رسانه های متقاضی می توانند از طریق شماره ای که در سامانه جامع رسانه های کشور ثبت کرده اند، درخواست پیوستن به میثاق را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۰۲۰۲ ارسال کنند.
فراهنگ**۱۳۵۵** ۱۵۶۹**خبرنگار: اکبر قزوینیان **انتشار: علی حبیبی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما