کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

سیدضیا هاشمی عصر دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار دانشگاه های آینده برتر درباره معرفی منصور غلامی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای کابینه دوازدهم اظهار داشت: خوشحالیم از اینکه دولت پس از حدود دو ماه به جمع بندی رسید و تصمیم گرفت.
وی بیان کرد: منصور غلامی گزینه پیشنهادی دولت یکی از دوستان و همکاران بنده بوده و از مدیران باسابقه آموزش عالی در کشور هست.
سرپرست وزارت علوم افزود: غلامی سابقه علمی بسیار روشنی دارد و بسیاری از مدیران عرصه آموزش عالی کشور وی را به خوبی می شناسند.
هاشمی خاطرنشان کرد: امیدوارم این تصمیم دولت و واکنش شایسته و مناسب مجلس شورای اسلامی بتواند در جهت رشد و اعتلاای آموزش عالی آثار شایسته ای را بر جای بگذارد.
هاشمی تاکید کرد: انتظار می رود تا تمامی دانشگاهیان، اساتید و دانشجویان با رویکرد همدلانه نسبت به تصمیم دولت تحلیلی دقیق از وضعیت دولت داشته باشند.
سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: رئیس جمهوری نسبت به توانمندی های اساتید، دانشگاهیان و مدیران این عرصه اشراف کامل دارد و حتما در تصمیم گیری خودشان نسبت به این موارد غافل نبودند.
هاشمی اظهار داشت: از سوی دیگر مجلس شورای اسلامی جایگاه بسیار رفیعی در کشور دارد و امیدوارم همدلی مجلس سبب ارتقا و رشد علمی کشور در سال های پیش رو شود.
سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: قوه مجریه و مقننه در کنار قوه قضائیه قرار دارند تا کشور پیشرفت داشته و در اعتلای آموزش عالی نیز نقش تعیین کننده ای داشته و دارد.
سرپرست وزارت علوم افزود: معتقدم آموزش عالی کشور نیاز به مدیریت مقتدر و علمی دارد پس، این امر نیاز به همدلی و اخوت دارد تا با مشارکت همگان چشم انداز مناسبی برای آموزش عالی کشور ترسیم کنیم.
هاشمی خاطرنشان کرد: پس برای تمامی همکارانم آرزوی بهروزی دارم و امیدوارم غلامی نیز در این عرصه پیشرو توفیق خدمت هر چه بیشتر به نظام را داشته باشند.
سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یادآور شد: اینکه غلامی آمادگی خود را برای تصدی چنین مسئولیتی اعلام کرده بسیار حائز اهمیت هست .
وی در ادامه اظهار داشت: بنده افتخارم این هست که عضوی از خانواده آموزش عالی هستم و مفتخرم به عنوان یک معلم جامعه شناسی در دانشگاه تهران تدریس می کنم و در هر موقعیتی قرار گیرم کماکان به عنوان معلم در خدمت دانشجویان و دانشگاهیان خواهم بود.
منصور غلامی دکترای رشته باغبانی و رئیس فعلی دانشگاه بوعلی سینای همدان نخستین گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای تصدی پست وزارت علوم دولت دوازدهم هست که باید رای اعتماد مجلس را کسب کند.
او متولد ۱۳۳۳ همدان و فارغ التحصیل رشته کشاورزی تا مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه بوعلی سینای همدان و مقطع دکتری در دانشگاه آدلاید استرالیا هست. او در دوران مختلف در دانشگاه همدان سمت های مدیریتی داشته هست.
هفدهم مرداد ماه امسال لیست ۱۷ نفره وزرای دولت دوازدهم از سوی رییس‌جمهوری به مجلس معرفی شد که در آن نام وزرای علوم و نیرو خالی بود. حجت الاسلام حسن روحانی برای اداره وزارت علوم سید ضیا هاشمی استاد علوم اجتماعی دانشگاه تهران و معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارتخانه را به عنوان سرپرست منصوب تا در مهلت قانونی بتواند گزینه مورد نظر خود برای وزارت را به مجلس معرفی کند.
یک شنبه هفته آینده جلسه اخذ رای اعتماد وزیر علوم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

فراهنگ*۹۱۸۷*۳۰۶۱**خبرنگار: حمیدرضا بازگشا** انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما