به گفته خبرگزاری تسنیم، جانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) که برای شرکت در مراسم معرفی بهترین‌های فوتبال آسیا به قاره کهن سفر کرده هست، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و رئیس آن شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه را مورد تمجید را به خاطر پیشرفت فوتبال این قاره و تأثیرگذاری آن در دنیای فوتبال مورد تمجید قرار داد.

اینفانتینو که امروز در جلسه کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در بانگکوک شرکت کرد، خطاب به اعضای کمیته اجرایی AFC گفت: برای من شرکت در جلسه کمیته اجرایی و حضور در کنار شما در بسیار رضایت‌بخش و مایه افتخار هست. من جزو طرفداران فوتبال آسیا هستم و خودم را جزو خانواده فوتبال این قاره می‌دانم و باید بگویم که پیشرفت فوتبال آسیا کاملاً مشهود بوده هست و این به آن دلیل کارهای خودتان و رئیس‌تان در AFC بوده هست.

رئیس فیفا ادامه داد: ما الان می‌توانیم نتایج مثبت تعاملی که میلان فیفا و AFC وجود داشته را ببینیم. آسیا با روحیه‌ای مثبت برای ارتقای سطح فوتبال دنیا تلاش کرده هست. درست مانند فوتبالی که در زمین مسابقه انجام می‌شود، ما باید در کنار هم کار کنیم تا فوتبال آسیا توسعه پیدا کند و با انجام این کار می توانیم نتایجی حتی بهتر از چیزهایی که رقم خورده هست کسب کنیم. AFC باید به دستاوردهایی که شما برایش کسب کرده‌اید افتخار کند. شما تمام رویدادهای فیفا را در آسیا میزبانی و سازماندهی کرده‌اید و این کار را هم با موفقیت انجام داده‌اید. آسیا جزو سهامداران مهم فیفا هست.

انتهای پیام/

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما