کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته خبرنگار معارف آینده برتر بازدید کنندگان بیست و ششمن نمایشگاه قرآن امروز سوم خرداد ماه مصادف با سالروز آزادسازی خرمشهر با صحنه ای متفاوت در شبستان مصلا روبرو شدند و گروه موزیک نیروی هوایی ارتش مارش هایی از یپروزی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس را نواخت.
برای اولین بار در نمایشگاه قرآن مارش حمله و آزادسازی خرمشهر نواخته شد.
بازدیدکنندگان ضمن فیلمبرداری از سرودهایی که توسط «حامد کیارستمی» خوانده می شد حماسه پیروزی رزمندگان دفاع مقدس را در نمایشگاه قرآن گرامی داشتند.
ابوالفضل علی آبادی یکی از بازدیدکنندگانی بود که اجرای این سرودها را یادآوری روزهای جنگ شمرد و از حماسه آفرینی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس تجلیل کرد.
محمد عباسی که خود از رزمندگان دوران دفاع مقدس هست گفت سوم خرداد یک غرور و حس خاصی دارد که با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.
وی که از گردان ۱۵۳ لشگر انصار در جزیره مجنون به دفاع از مرزهای مقدس ایران پرداخته بود تاکید کرد: با شنیدن این سرودها خاطرات دوران جنگ برایم زنده می شود.
ایوب حسن پور نیروی خدماتی مصلا که مجذوب سرودهای پخش شده بود گفت: برای آزادسازی خرمشهر هرسال جشن می گیریم و این افتخار برای همه مردم ایران هست که دشمنان ما نتوانستند حتی وارد یک شهر شوند.
حامد کیارستمی خواننده سرودهای دوران دفاع مقدس به خبرنگار آینده برتر گفت: این برنامه در کنار نمایشگاه قرآن تکمیل کننده بعد ایرانی اسلامی نمایشگاه هست.
وی اضافه کرد: ما باید در تمام برنامه ها هم به ابعاد اسلامی و هم ابعاد ایرانی تکیه داشته باشیم به گونه ای که از خاک، میهن، اعتقادات و ایران اسلامی به طرزی شایسته تکریم کنیم.
وی با اشاره به قابلیت های گروه موزیک نیروی هوایی ارتش گفت: در مراسم امروز سرودهای خلبانان و قطعاتی از تیتراژ «تبریز در مه» و «ایران» سالار عقیلی و همچنین مارش حمله مربوط به آزادسازی خرمشهر و مارش خاک مهربان را اجرا کردیم.
همچنین به مناسبت سوم خرداد از مقام شامخ شهدای آزادسازی خرمشهر در نمایشگاه قرآن تجلیل شد.
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن ۲۹ اردیبهشت ماه با شعار «قرآن، چلچراغ هدایت» در مصلای امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه به مدت ۱۷ روز از ساعت ۱۷ تا ۲۴ میزبان علاقه مندان هست، پایان این نمایشگاه نیز ۱۴ خرداد ماه برابر با سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران (شب بیستم ماه مبارک رمضان) خواهد بود.
سوم خرداد ۱۳۶۱ یکی از مهمترین روزهای انقلاب اسلامی ایران هست، در این روز شهر خرمشهر که پس از ۳۵ روز پایداری و مقاومت در ۴ آبان ۱۳۵۹ به اشغال دشمن در آمده بود، پس از ۵۷۸ روز (۱۹ ماه) ، بار دیگر توسط رزمندگان اسلام فتح شد و پرچم اسلام بر فراز مسجد جامع و پل تخریب شده خرمشهر به اهتزاز در آمد.
فراهنگ**۱۰۰۳**۳۰۰۹ ** ۱۴۱۸

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما