کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته گروه اخبار فرهنگی آینده برتر از مجمع تقریب مذاهب اسلامی ، آیت‌الله سید صدرالدین قبانچی روز چهارشنبه در کمیسیون نقش خودباوری مسلمانان و اتحادیه‌های تقریب نهاد در تشکیل تمدن نوین اسلامی که به عنوان یکی از کمیسیون‌های سی و یکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در سالن زرین هتل آزادی برگزار شد، با اشاره به اینکه استکبار جهانی پنج عنوان اصلی را برای فریب ملت‌های اسلامی در نظر گرفته هست، اظهار کرد: ملی‌گرایی به عنوان نخستین فریب توسط غربی‌ها دنبال می‌شود که این فریب جهان اسلام را با مشکلات مختلفی روبرو کرده هست
وی اضافه کرد: نظریه‌های فردگرایی با محوریت بی‌توجهی نسبت به منافع اجتماعی، سرپیچی افراد از قانون بر اساس آزادی مطلق انسان و تقلید کشورهای عقب‌مانده از پیشرفته‌ها توسط کشورهای استکباری دنبال می‌شود که این نظریه‌ها با مفهومی اشتباه از خودباوری گره خورده هست.
امام جمعه نجف با تاکید بر اساس آموزه‌های دینی همگان نیازمند خداوند متعال هستیم، اضافه کرد: رسیدن به خودباوری به عنوان یکی از اصول هویت اسلامی نیازمند خداوند محوری هست به همین علت باید به موضوع خداشناسی نیز توجه ویژه داشته باشیم.
وی رعایت قوانین انسانی و دینی را از راهکارهای افزایش ارتباط کشورها دانست و عنوان کرد: بر اساس اصول دینی و انسانی هر مسلمانی نسبت به انسان‌های دیگر مسؤولیت دارد.
آیت‌الله قبانچی با بیان اینکه امت اسلامی بازگشت به سمت هویت اصیل خود را آغاز کرده هست، گفت: اکنون ایران، سوریه، بحران یمن، پاکستان، افغانستان و دیگر ملت‌های اسلامی خواستار بازگشت به هویت اصلی خود هستند که این موضوع سبب ترس استکبار جهانی شده هست.
سی و یکمین کنفرانس وحدت اسلامی که روز سه شنبه ۱۴ آذر در محل اجلاس سران افتتاح شد فردا پنجشنبه ۱۶ آذرماه به کار خود پایان خواهد داد.
فراهنگ** ۱۵۴۰**
دریافت: حمید بحرینیان*ناشر:امیرکاردان

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما