ربه‌کا هال بازیگر آمریکایی-بریتانیایی هالیوود می گوید قصد دارد تمام دستمزدی را که از بازی در کلیپ جدید «وودی آلن» به نام «یک روز بارانی در نیویورک» دریافت کرده، به سازمان تایمز آپ ببخشد.

تایمز آپ

«ربه‌کا هال» در صفحه اینستاگرام خود گفته از همکاری با «وودی آلن» پشیمان هست.

او نوشته» پس از خواندن اظهارات دیلن فارو متوجه شدم چقدر این مسأله پیچیده هست و اقدام من برای بازی در این کلیپ باعث سکوت و نادیده گرفتن زن دیگری شده هست.»

اشاره این بازیگر به اتهام دخترخوانده وودی آلن به اوست. «وودی آلن»، در سال ۲۰۱۴ توسط دختر خوانده اش، «دیلان فارو» به آزار جنسی متهم شد هر چند این اتهامات را رد کرد.

خانم هال در بخش دیگری از واکنش خود نوشت: «من از تصمیمم پشیمان هستم و امروز این اشتباه را تکرار نمی کنم. به عنوان یک اقدام کوچک، تمام دستمزدم را به سازمان تایمز آپ می بخشم و به حمایت مالی از این سازمان ادامه خواهم داد. امیدوارم بتوانم در این حرکت اجتماعی مثبت که برای تغییر نه تنها در هالیوود بلکه در همه جا تلاش می کند سهیم باشم»

«ربه‌کا هال» هفت ماه پیش برای حضور در کلیپ جدید «وودی آلن» دعوت شد.

او می گوید این دعوت را سریع پذیرفت چرا که اولین نقش عمده اش در سینما را «وودی آلن» به او داد. اشاره او به کلیپ «ویکی کریستینا بارسلونا» هست که نام او را بیش از پیش در عرصه سینما مطرح کرد.

هنوز جزئیاتی از میزان حقوق و آنچه خانم هال بخشیده،‌در دست نیست.

در حالی چهره های فعال و سرشناس هالیوود کمک به سازمان تایمز آپ را مورد توجه قرار دادند که این سازمان، زنان را تشویق کرد در مراسم گلدن گلوب در اعتراض به رسوایی های اخیر جنسی در هالیوود و برای ابراز حمایت از قربانیان سیاه بپوشند.

تایمز آپ بعد از افشای آزارهای جنسی «هاروی واینستین» راه اندازی شد و برای مقابله با آزار جنسی در محیط کار و حمایت از قربانیان تلاش می کند.

این سازمان برای قربانیان آزار جنسی که محدودیت مالی دارند، وکیل استخدام می کند. بسیاری از چهره های مشهور هالیوود به این سازمان پول داده اند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

بازیگر هالیوود: از همکاری با وودی آلن پشیمانم و دستمزدم را به تایمز آپ می‌بخشم


خبرخوان هفته

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما