باهوشترین سلبریتی ها را می‌شناسید؟ اگر خواستید بدانید کدام یک از این سلبریتی های معروف و مشهور در فهرست باهوشترین سلبریتی ها هستند با ما همراه باشید تا ۲۴ سلبریتی که بالاترین آی کیو را دارند را بشناسید.

باهوشترین سلبریتی ها

ما عاشق این هستیم که زندگی سلبریتی‌ها را پیگیری کنیم. به حدی که از زندگی واقعی آدم‌ها برنامه‌های تلویزیونی می‌سازیم تا زندگی سلبریتی‌ها را دنبال کنیم و از آدم‌هایی که در این برنامه‌های تلویزیونی هستند سلبریتی بسازیم (من دارم شما را می‌بینم که پا به پای خانواده‌ی کارداشیان و Jersey Shore تماشا می‌کنید). ما به حدی محو این ستاره‌ها می‌شویم که گاهی به آسانی فراموش می‌کنیم بازیگران و سلبریتی‌های واقعی هم هستند که‌ای کیویی بالاتر از یک سیب‌زمینی دارند.

میانگین IQ در امریکا حدود ۹۸ هست.‌ای کیوی آلبرت انیشتین با استانداردهای امروز ۱۶۰ تخمین زده شده‌هست، در حالی که برآورد شده‌هست امتیاز گالیلئو گالیله ۱۸۲ بوده‌هست. در این فهرست، ما سلبریتی‌هایی را داریم که رکورد آلبرت انیشتین را شکسته‌اند و با گالیلئو گالیله هم تراز هستند. آیا می‌توانید حدس بزنید این باهوشترین سلبریتی ها چه کسانی هستند؟

ناتالی پورتمن – ۱۴۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

اصلا عجیب نیست که او به عنوان یکی از باهوشترین سلبریتی ها و خیره‌کننده‌ترین و بااستعدادترین بازیگران زیبای دنیا، بسیار فضل‌فروش نیز هست.‌ای کیو او ۱۴۰ هست و این را به نمایش می‌گذارد. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه هاروارد گرفته و به بیش از ۶ زبان دنیا صحبت می‌کند.

مطلب مرتبط: ۵۰ راز جالب درباره چارلیز ترون که جذابترین زن زنده دنیا لقب گرفت

آرنولد شوارتزنگر – ۱۳۵

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

بازیگر، بدن‌ساز، بله رفیق. وقتی فردی به خاطر گفتاوردهایی نظیر “من فکر می‌کنم ازدواج دو هم‌جنسگرای مرد باید بین یک مرد و یک زن باشد” مشهور باشد، باورش سخت هست گوینده‌ی این جملات‌ ای کیو ۱۳۵ داشته‌باشد، اما این واقعیت دارد و او در فهرست باهوشترین سلبریتی ها هست.

شکیرا – ۱۴۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

باورش سخت نیست که این بانوی بسیار جذاب نیز به عنوان یکی از قدرتمندترین زنان دنیا، یک نابغه‌ی به تمام معنا هست. او در صنعت موسیقی بسیار موفق هست و هنور برای کشف عشق خود نسبت به فرهنگ‌های دنیا و افتتاح دو مدرسه وقت دارد.

مدونا – ۱۴۰

مدونا، ملکه‌ی تمام عیار. اما جداً هیچکس بدون هوش و ذکاوت به شهرت مدونا نمی‌رسد. او دائم خود و تصویر خود را مایل‌ها فراتر از انتظار طرفداران‌اش بازخلق می‌کند. و اگر این شما را متقاعد نمی‌کند، او یک دانشجوی ممتاز نیز بوده‌هست.

جینا دیویس – ۱۴۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

از هر چیزی که بگذریم، جینا تمام کلیشه‌های موجود برای مدل‌ها را شکسته هست… در واقع، شکستن کلیشه‌ها چیزی هست که او فعالانه به آن می‌پردازد. این مدل و بازیگر رسمی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه بوستون گرفته و بخش زیادی از وقت خود را صرف ترویج برابری جنسیتی می‌کند.

مطلب مرتبط: ۴۹ راز جالب درباره رونالدو که از سیگار، الکل و خالکوبی بیزار هست

استیو مارتین – ۱۴۲

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

احتمالا این را می‌دانید، اما خنداندن آدم‌ها آسان نیست. پشت این داستان هوش وذکاوت افرادی هست که استیو مارتین یکی از آنها هست. او قبل از وارد شدن به حوزه‌ی سرگرمی، در UCLA فلسفه خوانده هست.

نولان گلد – ۱۵۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

بله درست هست. لوک در سریال خانواده‌ی مدرن اساسا یک نابغه هست. او وقتی ۱۳ ساله بود از دبیرستان فارغ‌التحصیل شد. (بله سیزده اگر فکر می‌کنید درست نخواندید). اوه، او یکی از اعضای منسا (یکنیز هست.. باشگاهی که فقط به روی افراد با ۹۸ درصد امتیاز تست IQ باز هست. او هم جای خوبی در فهرست باهوشترین سلبریتی ها دارد.

شارون استون – ۱۵۳

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

آی کیوی مدل و بازیگر سابق به‌طور غیر عادی بالا هست. به او بورس تحصیلی دانشگاه ادینبورو در پنسیلوانیا پیشنهاد شد و آن را پذیرفت، اما دو سال بعد تحصیل را ترک کرد تا مدل شود.

کوئنتین تارانتینو – ۱۶۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

این هم غافلگیرکننده نیست. داستان همه‌ی کلیپ‌های او نابغه بودن را فریاد می‌زند. جالب هست بدانید که او پس از ترک تحصیل در دبیرستان در سن ۱۵ سالگی، هرگز تحصیلات رسمی را ادامه نداد. در عوض شغلی در یک فروشگاه اجاره‌ی کلیپ پیدا کرد و ساعت‌ها غرق کلیپ‌ها شد. او قبلا گفته هست “وقتی آدم‌ها از من می‌پرسند آیا به مدرسه‌ی کلیپ رفته‌ام یا نه، به آنها می‌گویم ˈنه، به خود کلیپ‌ها رفتم.ˈ”

جیمز وود – ۱۸۴

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

چهره یا اسم او را تشخیص نمی‌دهید؟ احتمالا علت‌اش این هست که شهرت جیمز بیش‌تر به خاطر صدایش هست که در برنامه‌های تلویزیونی/ کلیپ‌هایی مانند مرد خانواده، سیمپسون‌ها، اتومبیل دزدی بزرگ (Grand Theft Auto) و هرکول دیزنی (Disney’s Hercules) اجرا کرده‌هست. امتیازهای او در آزمون ورودی دانشگاه بالاتر از شگفت‌انگیز هست و در بخش شفاهی ۸۰۰ امتیاز و در ریاضی ۷۷۹ امتیاز آورد که عالی هست. او بورس تحصیل در MIT گرفت اما قبل از فارغ‌التحصیلی ترک تحصیل کرد تا حرفه‌ای را در حوزه‌ی سرگرمی دنبال کند.

جیمز فرانکو – ۱۳۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

این مرد اساسا به تحصیل معتاد هست. هنگامی که در کلیپ مرد عنکبوتی ۳ بازی می‌کرد، (دوباره) در UCLA ثبت نام کرد تا هر ترم ۶۲ واحد بگیرد. هرترم! (من به ندرت می‌توانستم ۲۳ واحد بگیرم! ) برای این‌که شما کم‌تر احساس باهوشی کنید، جیمز برای تحصیلات تکمیلی هم‌زمان در دانشگاه کلمبیا، دانشگاه نیویورک، و کالج بروکلین ثبت نام کرد تا مدرک کارشناسی ارشد را در هنرهای زیبا بگیرد و سپس به ییل رفت تا مدرک دکتری بگیرد.

سیندی کرافورد – ۱۵۴

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

سیندی قبل از روزهایی که روی جلد مجله‌ی ووگ برود، مسیر کاملا متفاوتی را در پیش گرفته بود. او به عنوان برترین دانش‌آموز از دبیرستان فارغ‌التحصیل شد و از دانشگاه نورث وسترن، یعنی جایی که در رشته‌ی مهندسی شیمی درس می‌خواند، بورس تحصیلی گرفت.

کیت بکینسیل – ۱۳۲

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

کیت قبل از نخستین نقش خود در “هیاهوی بسیار برای هیچ” سخت‌کوشانه در آکسفورد درس می‌خواند. او زبان‌های مدرن خواند و به زبان فرانسوی، روسی، آلمانی مسلط هست اما سومین سالی هست که بازیگری را پیگیری می‌کند.

 کشا – ۱۴۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

کشا در دوران دبیرستان در آزمون ورودی دانشگاه امتیاز بالایی آورد… در واقع او ۱۵۰۰ امتیاز آورد که تقریبا عالی هست. با این حال در ۱۷ سالگی ترک تحصیل کرد تا با شرکت نشر موسیقی دکتر لوک کار کند. او تا به امروز به سرعت پیشرفت کرده‌هست و ما متوجه شده‌ایم دکتر لوک در واقع یک فرد ناشایست هست و در حال خراب کردن زندگی کشا هست. امیدواریم کشا بتواند از هوش و ذکاوت خود استفاده کند تا از این پرونده‌ی قضایی کثیف خلاص شود.

دیوید دوکاونی – ۱۴۷

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

ستاره‌ی سریال پرونده‌های ایکس ( X-Files) زیبایی و هوش را با هم دارد. او در ۱۹۸۲ با مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه پرینستون فارغ‌التحصیل شد. او تحصیلات خود را در ییل ادامه داد و از رشته‌ی هنر در ادبیات انگلیسی فارغ‌التحصیل شد. او دکتری خود را با پایان‌نامه‌ای تحت عنوان “جادو و فناوری در نظم و نثر معاصر” شروع کرد اما هرگز آن را تمام نکرد.

آیشا تایلر – ۱۵۶

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

این کمدین/ بازیگر هنگامی که در دبیرستان به برنامه‌ی تئاتر پیوست علاقه‌اش را به کمدی نشان داد، . او بعد از فارغ‌التحصیلی با مدرک سیاست زیست‌محیطی از دانشگاه دارتموث، حرفه‌ی بازیگری/ کمدی را دنبال کرد و ما بسیار خوشحال هستیم که این کار را کرد! او مجری برنامه‌ی “Talk Soup” و “پنجمین چرخ” بوده‌هست، و در بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی مانند CSI، ۲۴، MADtv، و دوستان ظاهر شده‌هست.

دولف لاندگرن – ۱۶۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

آیا بوکسور شوروی را در راکی ۴ به یاد می‌آورید؟ او همین مرد هست. او شخصیت روی پرده را در زندگی شخصی‌اش نیز ادامه داد و برای تیم کیوکوشین کاراته سوئد، کاپیتانی موفق شد. وی بعد از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه ایالتی واشینگتن، تحصیلات‌اش را با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ادامه داد. در ۱۹۸۳ بورس تحصیلی فولبرایت در MIT به او اعطا شد اما این پیشنهاد را رد کرد تا محافظ گریس جونز شود، تا جایی که آن دو عاشق هم شدند و در نهایت ازدواج کردند.

کنان اوبراین – ۱۶۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

مجری محبوب برنامه‌ی Late Show تحصیلاتی دارد که می‌تواند به آن افتخار کند. تحصیلات کارشناسی او در دانشگاه هاروارد انجام شد، جایی که با رتبه‌ی ممتاز در رشته‌ی تاریخ و ادبیات امریکا فارغ‌التحصیل شد. گذشته از استعداد زیاد کنان در جذب مخاطب، او این ذکاوت را دارد که مخاطب‌اش را مجذوب و… آگاه نگه دارد.

تامی لی جونز – ۱۳۵

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

به نظر می‌رسد تام لی بعد از فارغ‌التحصیلی از هاروارد با رتبه‌ی ممتاز در رشته‌ی هنر در زبان انگلیسی، به دنیای بازیگری لغزیده هست. او ادعا می‌کند هرگز در زندگی‌اش در کلاس‌های بازیگری شرکت نکرده‌هست که با توجه به موقعیت حرفه‌ای‌اش در بازیگری شگفت‌انگیز هست.

آلیشیا کیز – ۱۵۴

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

آلیشیا وقتی فقط ۱۲ سال داشت در مدرسه‌های هنرهای نمایشی حرفه‌ای منهتن پذیرفته شد، جایی که حرفه‌ی خوانندگی او شروع شد. او در سن ۱۶ سالگی (به عنوان برترین رتبه‌ی کلاس‌اش) فارغ‌التحصیل شد و تحصیلات‌اش را در دانشگاه کلمبیا با بورس تحصیلی کامل ادامه داد. با این حال ۴ هفته پس از شروع تحصیل، آن را ترک کرد تا حرفه‌ی بازیگری را دنبال کند.

روآن آتکینسون – ۱۷۸

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

روآن که بیش‌ترین شهرت‌اش به خاطر شخصیت کند ذهن مستر بین هست، به هیچ وجه کند ذهن نیست. روآن ابتدا در دانشگاه نیوکاسل مهندسی برق خواند و مدرک‌اش را گرفت. با این حال در طول تحصیل به بازیگری علاقمند شد و (بعد از گرفتن کارشناسی ارشد در کالج کویینز، آکسفورد) به شهرت رسید.

لیسا کودرو – ۱۶۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

چه کنایه‌ای هست که فردی به این باهوشی تمام شخصیت‌های احمق را بازی می‌کند؟ لیسا با مدرک کارشناسی زیست‌شناسی از دانشگاه واسار فارغ‌التحصیل شد و در کنار پدرش یک پژوهشگر پزشکی شد. برادران‌اش او را متقاعد کردند که مدتی مرخصی بگیرد و بازیگری را امتحان کند و خوشبختانه او این کار را کرد!

اشتون کوچر – ۱۶۰

, سلبریتی با بالاترین آی کیو

اشتون کوچر یک آچار فرانسه هست که در مدلینگ، بازیگری، سرمایه‌گذاری خطرپذیر، حتی رستوران‌داری سرک کشیده هست. او در بسیاری از استارت‌آپ‌ها مانند اسکایپ، فوراسکوئر، اربی‌ان‌بی و Path مشارکت کرده‌هست. چه کسی می‌دانست کلسو این‌قدر بزرگ شود و در فهرست باهوشترین سلبریتی ها قرار گیرد.

نیکل کیدمن -۱۳۲

سلبریتی با بالاترین آی کیو

نیکل کیدمن در خانه‌ی اندیشمندان بزرگ شد (مادرش مربی پرستاری و پدرش متخصص بیوشیمی، روان‌شناس بالینی و نویسنده هست). نیکل کودکی باهوش با والدینی باهوش بود که به دانشکده‌ی هنر ویکتوریا در ملبورن، تئاتر خیابانی فیلیپ در سیدنی، و نیز تئاتر استرالیا برای جوانان برای بازیگری، شرکت کرد، جایی که (قطعا) مطالعات او جواب داد. او اکنون در حال یادگیری مهارت‌های جدید مانند پرتاب چاقو هست تا برای نقش‌های جدید آماده شود.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مینا بنادکوکی

منبع: zestvip

باهوشترین سلبریتی ها: ۲۴ سلبریتی که بالاترین آی کیو را دارند


 

(مشاهده ۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی هست و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما