به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ پس از برتری پرسپولیس در دیدار تدارکاتی عصر امروز مقابل خوشه طلایی، درباره بازی رفت تیمش برابر الاهلی عربستان اظهار داشت: بازی با سطح بالایی برگزار شد و حریف قدرتمندی داشتیم. البته بازی در شرایط جوی سختی برگزار شد. با این حال به بازیکنانم افتخار می‌کنم که پس از دو گل با انرژی که داشتند، نتیجه را برگرداندند و لیاقت این نتیجه را داشتند.

هر بازیکنی فکر می‌کند مقابل الاهلی شانس برد نداریم با ما به امارات نیاید
وی افزود: این نیمه اول جدال ما بود و حالا در بازی دوم هر دو تیم برای همه یا هیچ می‌جنگیم، ما نشان دادیم که آنها تیم بهتری از ما نبودند و انتظار دارم که در بازی  برگشت نشان بدهیم که ما تیم بهتری هستیم. در ضمن بازیکنی که به نظرش نمی‌تواند نتیجه بازی را برگرداند بهتر هست با ما به امارات نیاید. بعد از گل دقیقه اول سخت بود که به بازی برگردیم، البته شانس‌هایی داشتیم و در چنین دیدارهایی باید از شانس‌های نیم بند هم استفاده کنیم.

گل‌های الاهلی به دلیل عدم بازگشت هافبک‌های نفوذی ما به ثمر رسید نه ضعف ربیع‌خواه
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص ضعف هافبک دفاعی تیمش در دو گل به ثمر رسیده الاهلی گفت: به نظرم مشکلی با هافبک دفاعی نداشتیم، بلکه هافبک‌های نفوذی بودند که در زمان دفاع کردن برنگشتند. ربیع‌خواه به تنهایی نمی‌تواند همه را پوشش بدهد.

ترکیب تیم را شرایط بازی و حریف مشخص می‌کنند
برانکو در خصوص تعویض‌هایی که در این دیدار انجام داد و منجر به تغییر نتیجه شد، خاطر نشان کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ما تلاش می‌کنیم که فرم تیم را بالاتر ببریم و طبیعی هست که این موضوع یک پروسه مداوم را می‌طلبید. تعویض‌ها نیز بستگی به شرایط بازی دارند. باید این را اشاره کنم که نیمکت ما نسبت به فصل گذشته قوی‌تر شده هست و ما می‌توانیم واکنش باکیفیتی از خودمان نشان بدهیم. در مجموع باید بگویم که ترکیب تیم را شرایط بازی و حریف مشخص می‌کنند.

چون در لیگ قهرمانان هستیم، جریمه شدیم!
وی در خصوص تعویق دیدار تیمش برابر گسترش فولاد گفت: ما این بازی را در زمانی که تعیین شده انجام می‌دهیم، چرا که وقت دیگری برای آن نداریم. البته می‌خواستیم که این کار دو سه روز قبل انجام شود، اما شرایط مهیا نبود و ظاهراً به خاطر این که در لیگ قهرمانان هستیم، جریمه شدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به خستگی شاگردانش تصریح کرد: این موضوع وجود خواهد داشت و شکی در آن نیست، اما راه حل دیگری نیز نداریم.

تمرکزم روی تیم خودم هست نه ضرب الاجل باشگاه استقلال به منصوریان
برانکو درباره ضرب‌الاجل باشگاه استقلال به علیرضا منصوریان در دو بازی آینده این تیم، گفت: من خودم را درگیر مسائل باشگاه‌های دیگر نمی‌کنم و نظری در این باره ندارم در واقع تمرکزم روی تیم خودم هست و به دنبال آن هستم که تیم را بالاتر ببرم. در این موضوع نیز استقلالی‌ها خودشان می‌دانند، چطور تصمیم بگیرند. به‌هر حال همه آنهایی که در تیم‌های بزرگ فعالیت می‌کنند باید انتظار چنین فشارهایی را داشته باشند، به هر حال در حیطه من نیست که در خصوص مسائل باشگاه استقلال نظر بدهم.

مسلمان فعلاً مشغول درمان هست
وی راجع به آخرین وضعیت محسن مسلمان گفت: او در حال درمان هست و باید ببینیم که چه زمانی می‌تواند بازگردد.

نشان دادیم که الاهلی بهتر از ما نیست
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس  در پاسخ  به این پرسش که «فشارهایی که به سرمربی الاهلی طی روزهای اخیر وارد شده برای پرسپولیس مثبت هست یا خیر؟»، اظهار داشت: هر کسی که در تیم بزرگ حضور دارد به صورت مداوم تحت‌ِفشار هست و هر تساوی و شکستی می‌تواند فشار وارد کند. قطعاً نتیجه‌ای که رقم خورد این اعتمادبه‌نفس را می‌دهد که می‌توانیم به مرحله بعد صعود کنیم و ما نشان دادیم که آنها بهتر از ما نیستند.

برانکو در پاسخ به این پرسش که «آیا سوءتفاهمات با کمال کامیابی‌نیا برطرف شده هست یا خیر؟»، عنوان کرد: این‌ها مسائلی هست که در هر جمع و خانواده‌ای پیش می‌آید و مشکلاتی نیستند که همه چیز را به هم بریزند.

ادامه دارد …

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما