کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز دوشنبه گروه فرهنگی آینده برتر از روابط عمومی موسسه حرکت، دومین نشست از سلسله جلسات اقتصاد فرهنگ و هنر با عنوان اقتصاد سینمای ایران در سال های اخیر از سوی پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات پنجم مهر ماه برگزار می شود.
این نشست ها با هدف واکاوی و بررسی مولفه های اقتصادی عرصه های فرهنگی هنری برگزار می شود که در این نشست با نگاهی تحلیلی، مسائل آسیب شناختی گیشه و سلیقه مخاطب مورد بررسی قرار می گیرد و خروجی این مباحث به صورت کتابی منتشر خواهد شد.
در دومین نشست غلامرضا آذری استاد دانشگاه، محقق و مترجم حوزه سینما و ارتباطات با موضوع «ماهیت اقتصاد سینمای ایران – رویکرد تحلیلی شناختی» ایراد سخن خواهد کرد و مهدی سلطانی پژوهشگر سینما نیز درباره «اقتصاد سیاسی نشانه ها در سینمای معاصر ایران» به گفت وگو خواهد نشست.
همچنین در این نشست محسن سلیمانی فاخر منتقد سینما و کارشناس ارشد جامعه شناسی درباره این محور با میهمانان به گفت وگو و پرسش و پاسخ می پردازد
نشست «اقتصاد سینمای ایران » چهارشنبه ۵ مهر ماه ساعت ۱۸ در «موسسه حرکت» به نشانی خیابان مطهری بعد از سهروردی پلاک ۸۴ واحد ۵ برگزار می شود.

** دومین تیزر رسمی کلیپ مستند «خواب ابراهیم» رونمایی شد
دومین تیزر رسمی کلیپ «خواب ابراهیم»، که از سی و یکم شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در گروه هنر و تجربه به روی پرده رفته، رونمایی شد.
«خواب ابراهیم» مستندی هست که مراحل تولید کلیپ «چ» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا را به تصویر کشیده و تلاش کرده شمایل متفاوتی نسبت به دیگر کلیپ‌های پشت‌صحنه داشته باشد.
محمود کریمی کارگردان این مستند بر این باور هست که کلیپ‌های پشت‌صحنه، هم استفاده تجاری و امکان انتشار جداگانه دارند و هم امکان استفاده آموزشی و انتقال درست تجربیات گروه‌های کلیپ‌سازی را دربردارند. از موارد موفق کلیپ‌های پشت‌صحنه می‌توان به فیلمی که شاهد احمدلو از مراحل تولید «کاغذ بی‌خط» ساخته ‌هست و یا کلیپ‌های پشت‌صحنه «روبان قرمز» ابراهیم حاتمی‌کیا و «رنگ خدا» مجید مجیدی اشاره کرد. «خواب ابراهیم» نیز کوشیده‌ هست که سبک و سیاق منحصر به فردی را در روایت مراحل تولید یک کلیپ سینمایی در پیش بگیرد و در این مسیر جریان‌ساز باشد.
«خواب ابراهیم» به تهیه‌کنندگی مهدی کریمی محصول سال ۱۳۹۲ بنیاد سینمایی فارابی هست و چهار سال بعد از اکران کلیپ سینمایی «چ»، از روز جمعه سی و یکم شهریورماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در گروه هنر و تجربه روی پرده می‌رود.

** معرفی هیأت انتخاب آثار پویانمایی بخش ملی جشنواره کلیپ کوتاه تهران
حسین ضیائی، مریم کشکولی‌نیا و امید خوش‌نظر انتخاب آثار پویانمایی شرکت کننده در بخش ملی این دوره از جشنواره را برعهده دارند.
سی‌و‌چهارمین جشنواره بین‌المللی کلیپ کوتاه تهران ۲۵ تا ۳۰ مهر ماه به دبیری سیدصادق موسوی برگزار خواهد شد.
فراهنگ ** ۹۲۴۶ ** خبرنگار: علیرضا مرادی * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما