کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

رضوان حکیم زاده روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش آینده برتر اظهار داشت: با توجه به تعطیلی مدارس در طول سال تحصیلی به دلایل مختلف، به نظر می رسد وزارت آموزش و پرورش درباره زمان دایر بودن مدارس باید بررسی های لازم را انجام داده و تصمیم گیری کند اما آنچه مسلم هست اینکه مدارس باید ۸۰۰ جلسه آموزشی را به پایان برسانند.
وی تصریح کرد: اگر بخواهیم به دلیل مناسبت های خاص همچون ماه مبارک رمضان و یا برگزاری مسابقات جام جام جهانی فوتبال، تغییرات اساسی در شرایط آموزشی ایجاد کنیم چندان پسندیده نیست زیرا ما با کشورهای اسلامی دیگر مشترک هستیم و به طور معمول آن کشورها نیز زمان آموزش را با توجه به مناسبت هایی که همیشه وجود دارد، تغییر نمی دهند.
معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه به منظور تحقق اهداف برنامه درسی باید تعداد جلسات مصوب شورای عالی آموزش و پرورش برگزار شود، اظهار کرد: اگر قرار باشد به دلایلی چون فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال مدت زمان آموزش را کوتاه کنیم دانش آموزان لطمه می خورند.
حکیم زاده یادآور شد: شاید روزه گرفتن و همزمان درس خواندن و امتحان دادن برای بچه ها در سنین پایین اندکی مشکل باشد که در این صورت می توان با تمهیدات لازم و برگزاری کلاس های جبرانی، جلسات آموزشی مقرر را برای این گروه از دانش آموزان برگزار کرد تا محتوای کتاب های درسی به طول کامل تدریس و سپس امتحانات برگزار شود.
وی اضافه کرد: همچنین می توان با توجه به شرایط خاص هر منطقه تصمیم گیری در این زمینه را به استان ها واگذار کرد تا بر اساس مقتضیات و شرایط اقلیمی خود تهمیدات لازم را بیاندیشند البته در این میان نباید این اصل فراموش شود که ملاک برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی، گذراندن مدت زمان آموزشی مصوب و تمام کردن محتوای کتاب های درسی هست.
به گفته آینده برتر، مدتی هست مطالبی مبنی بر برگزاری زودهنگام امتحانات خرداد سال ۹۷ به دلیل تقارن با ایام ماه مبارک رمضان و برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه در فضای مجازی دست به دست می شود.
فراهنگ**۱۸۸۳**۱۰۵۵

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما