به گفته افکارنیوز،

این جشنواره با هدف کشف و پرورش استعدادهای درخشان قرآنی به همت مهد قرآن و ولایت آران و بیدگل ویژه گروه سنی زیر ۱۸ سال، نهم و دهم آذرماه همزمان با هفته وحدت در دومرحله مقدماتی و نهایی برگزار می‌شود.

جشنواره در رشته‌های حفظ ۱ و ۳ جزء، قرائت تقلیدی، قرائت ترتیل،اذان برگزار می‌شود.

مداحی، تولید کلیپ، تصویرگری، نقاشی، شعر و تئاتر با موضوعات قرآنی، حفظ و مفاهیم بخشی از نهج‌البلاغه، حفظ و مفاهیم بخشی از صحیفه سجادیه، خطبه‌خوانی و سخنرانی از دیگر بخش‌های رقابتی این جشنواره هست.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند تا ۲۰ آبان ماه پس از ضبط اجرای برنامه خود، آن را در قالب سی دی به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان سیدالشهدا خیابان مختص آباد دفتر مرکزی مهد قرآن و ولایت آران و بیدگل تحویل و یا از طریق تلگرام به شماره ۰۹۳۶۵۸۸۲۶۷۶ ارسال کنند و برای کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر به کانال رسمی جشنواره به نشانی «https://t.me/ayehayemehrbani» مراجعه یا با شماره تلفن ۰۳۱۵۴۷۳۵۰۰۵ تماس بگیرند.

به برگزیدگان این جشنواره کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس نقدی و غیرنقدی اهدا خواهد شد.

 

به گفته فارس، مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت آران و بیدگل به واسطه فعالیت‌های مداوم در آموزش قرآن آموز و ترویج فرهنگ قرآنی از سال ۱۳۸۲ تاکنون همواره رتبه نخست استان اصفهان و در سال ۱۳۸۷ هم رتبه نخست کشور را در زمینه فعالیت‌های قرآنی کسب کرده هست.

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما