به گفته خبرگزاری تسنیم، هفته پنجم لیگ برتروالیبال بانوان با برگزاری سه دیدار امروز(پنجشنبه) برگزار شد.

در بازی های امروز ابتدا دو تیم ذوب آهن وپیکان به مصاف هم رفتند. دیداری حساس که در ۵ ست برگزار شد. ابتدا شاگردان میترا شعبانیان پیش افتادند و ست نخست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۳ پشت سر گذاشتند. در ست دوم بازهم پیکانی ها پیش افتادند و با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ بازی را به سود خود به پایان رساندند. اما در ست سوم ذوبی ها بازی را در دست گرفتند و با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسیدند تا بازی هیجان بیشتری به خود بگیرد. بازی پایاپای دو تیم در ست چهارم نیز با پیروزی ذوبی ها و با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به پایان رسید.

در ست پنجم نیز در نهایت اصفهانی ها زودتر به امتیاز ۱۵ رسیدند و با امتیاز ۱۵ بر۱۳ بازی حساس را به سود خود بردند.

در دیدار دوم امروز تیم بهنمیر با نتیجه ۳ بر صفر برابر سالوت تهران به پیروزی رسید. دراین دیدار بهنمیر ست نخست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۵، ست دوم با امتیاز ۲۵ بر ۱۹ و در ست سوم با امتیاز ۲۶ بر ۲۴به پیروزی رسید.

اما در سومین دیدار این هفته نماینده تهران  با نتیجه ۳ بر یک برابر آبنوس به پیروزی رسید. شاگردان مریم هاشمی درست نخست با امتیاز ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسیدند.در ست دوم آبنوس با امتیاز ۲۵ بر ۱۷ بازی را به سود به پایان بردند. در ست سوم نماینده تهران با امتیاز ۲۵ بر ۲۱  و درست چهارم با امتیاز ۲۵ بر ۱۹ بازی را به سود خود به پایان بردند. به این ترتیب در دیدارهای امروز ذوب آهن و بهنمیر و نمیانده تهران برابرحریفان خود به پیروزی رسیدند.

در پایان دیدارهای این هفته پیکان همچنان در صدر ماند و ذوب آهن و بهنمیر در جایگاه دوم وسوم قرار گرفتند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما