کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز سه شنبه وزارت آموزش‌وپرورش، اصغر حصیری با اشاره به شرکت بیش از ۱۸۰ هزار نفر از فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگی (حائز شرایط رأی دادن) گفت: صمیمانه از حضور و همراهی فرهنگیان عزیز قدردانی می‌کنم.
وی افزود: امیدوارم این گام نخست، زمینه‌ ای جهت توسعه مشارکت همکاران در فرآیند تصمیم ‌گیری مسائل کلان نظام آموزشی کشور باشد. از همه معلمان، همکاران ستادی، مدیران کل، مدیران مناطق، همکاران اداری و سایر افرادی که در این مسیر سخت ما را یاری کردند، صمیمانه سپاسگزاری می‌کنم.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه ممکن هست بعضی افراد منتخب بخواهند استعفا بدهند گفت: هرگونه انصراف افراد منتخب باید شخصاً توسط فرد و به ‌صورت کتبی تحویل حراست استان شود و انصراف به شیوه‌های دیگر فاقد وجاهت قانونی هست.
اصغر حصیری با اشاره به اینکه ممکن هست بعضی همکاران به نحوه تبلیغات و یا احصا آرا توسط بعضی نامزدها در بعضی از مناطق معترض باشند، گفت: این همکاران می‌توانند تا ششم اسفند ماه اعتراض‌ های خود را به صورت پست پیشتاز به ستاد انتخابات ارسال کنند.
مشاور اقتصادی وزیر آموزش‌ و پرورش با اشاره به تبصره ۵ از بند (ب) شیوه ‌نامه برگزاری انتخابات در خصوص شرایط انتخاب شوندگان گفت: در صورتی ‌که پس از برگزاری مرحله اول انتخابات (استانی)، مشخص شود منتخبین استانی شرایط و صلاحیت لازم جهت ورود به مرحله بعدی را ندارند، از فرآیند انتخاب کنار گذاشته می‌شوند و نفرات بعدی منتخبین استانی که حائز بیشترین آراء ‌باشند، جایگزین می شوند.
اصغر حصیری گفت: علی‌ رغم گستردگی دامنه جامعه آماری شرکت‌ کنندگان، با توجه به الکترونیکی بودن فرآیند رأی ‌گیری، امکان هرگونه دخل و تصرف مؤثر و تعیین ‌کننده در نتایج انتخابات منتفی هست.
این انتخابات از ۲۴ تا ۲۹ بهمن به صورت الکترونیکی برگزار شد.
برگزاری این انتخابات که تلاش دارد با عضویت دو نفر از فرهنگیان در ترکیب هیات امنا، نظارت مستقیم اعضا بر فعالیت ها و عملکرد بزرگترین بنگاه اقتصادی کشور را به همراه داشته باشد، گویی چندان به مذاق فرهنگیان خوش نیامده و خواستار باز پس گیری سپرده های خود هستند و از سوی دیگر، کارشناسان اقتصادی نیز این امر را راهکار مناسبی برای جلوگیری از اختلاس های کلان در این صندوق نمی دانند.
از ابتدای تاسیس صندوق ذخیره فرهنگیان از سال ۷۴ تاکنون، یک میلیون و ۵۳۰ هزار و ۵۲۱ نفر به عضویت این صندوق درآمده اند که از این تعداد ۸۵۲ هزار و ۵۳۷ نفر همچنان عضو هستند.
واریزی اعضا به صندوق از ابتدا تاکنون یک هزار و ۵۷۲ میلیارد تومان و واریزی دولت ۶۳۵ میلیارد تومان بوده که سود حاصل از این دو مبلغ، اکنون به چهار هزار و ۷۴ میلیارد تومان رسیده هست.
فراهنگ**۳۰۷۹**۱۵۴۵

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما