مجید حلاجی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، در خصوص مقام نایب قهرمانی تیم تأسیسات دریایی در لیگ برتر فوتسال و اینکه آیا از کسب این عنوان رضایت دارد یا خیر؟، اظهار داشت: به نظرم ما می‌توانستیم جایگاه بهتری داشته باشیم،‌ اما متأسفانه اشتباهاتی رخ داد که نتوانستیم به قهرمانی برسیم. در هر صورت نایب قهرمانی هم نتیجه بدی نیست و همه عوامل باشگاه نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده نیز وحید شمسایی در تیم تأسیسات خواهد ماند یا خیر، گفت: در این مورد باید فکر کنیم. فعلاً امیدوارم هیئت مدیره باشگاه تأسیسات بودجه فصل آینده ما را مشخص کند تا پس از آن در این مورد تصمیم‌گیری کنیم. 

«آیا امکان دارد مجموعه تأسیسات دریایی دیگر قصد تیم‌داری نداشته باشد؟»، مدیرعامل باشگاه تأسیسات در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: همیشه در پایان فصل این صحبت‌ها و شایعات مطرح می‌شوند. ما بودجه مدنظرمان را مکتوب به هیئت مدیره ارائه کرده‌ایم و امیدواریم آنها هم این بودجه را تصویب کنند. فعلاً چیزی مشخص نیست و باید منتظر تصمیم هیئت مدیره باشیم.

حلاجی در مورد اینکه هیئت مدیره باشگاه تأسیسات چه زمانی تشکیل جلسه خواهد داد، گفت: در بهمن ماه این جلسه تشکیل خواهد شد و همان‌طور که گفتم امیدوارم با بودجه پیشنهادی ما موافقت شود. 

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما