نسرین خزائی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: از چند هفته قبل به همراه شاگردانم تمرین‌هایمان را شروع کردیم. دو هفته‌ای از همکاری ما با تیم پرسپولیس گذشت اما این تیم هیچ کمکی به ما نکرد.

وی افزود: مسئولان این تیم نه پول اجاره سالن را به ما دادند و نه هزینه‌های لازم برای سالن بدنسازی. به ما می‌گفتند شما پرداخت کنید ما در آینده پول شما را می‌دهیم. زمانی که دیدم این تیم به تعهداتش عمل نمی‌کند انصراف خودم را اعلام کردم و آنها خیلی سریع پذیرفتند.

مربی تیم والیبال بانوان ادامه داد: به نظرم امسال بدترین سال ورزشی‌ام بود. پس از انصراف پرسپولیس به دنبال اسپانسر بودم. به قول معروف به هر دری زدم اما هیچ اتفاق خاصی رخ نداد. در این میان فدراسیون و فریبا صادقی (سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال )خیلی کمک کردند اما نتوانستم تیمی را پیدا کنم و به همین دلیل در قرعه کشی شرکت نکردم.

خزائی یادآور شد: دقیقه ۹۰ پیشنهاد شد تا با تیم رایکا کیش ادغام شویم. بازیکنان این تیم به حدنصاب نرسیده بود. من هم ۱۴ بازیکن در اختیار داشتم. به این ترتیب شاگردانم به این تیم پیوستند. مریم هاشمی سرمربی این تیم نیز خیلی کمک کرد تا بازیکنان جوان ما بدون تیم نمانند.

وی تصریح کرد: در کنار مریم هاشمی هدایت تیم رایکا کیش را برعهده داریم و به امید خدا پایان هفته مسابقات لیگ را شروع خواهیم کرد. در اولین دیدار خود در لیگ برتر به مصاف تیم «بهنمیر» می‌رویم که بازیکنان خوبی را در اختیار دارد.

مربی تیم والیبال رایکا گفت: باتوجه به این که بازیکنان ملی‌پوش در یک تیم نیستند به نظر می‌رسد امسال لیگ منظم تر و جذاب تری نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما