محمدرضا خلعتبری در مورد شرایط فعلی پدیده به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: ما نمایش خوبی مقابل صنعت نفت داشتیم و بعد از گرفتن سه امتیاز از این مسابقه، حالا از لحاظ روحی و فنی شرایط بهتری داریم. این برد قطعاً می‌تواند در آینده کمک زیادی به ما بکند.

وی در واکنش به اینکه می‌گویند باشگاه پدیده همچنان به دنبال پس‌گرفتن شش امتیازش هست، گفت: ما فعلاً روی شش امتیاز حساب باز نمی‌کنیم هر چند که باشگاه این موضوع را پیگیری می‌کند. تمام تلاش ما این هست که بازی به بازی جلو برویم و معتقدم پتانسیل فنی پدیده آنقدر زیاد هست که می‌توانیم دوباره به بالای جدول برسیم.

خلعتبری با اشاره به بازی تیمش برابر استقلال خوزستان خاطر نشان کرد: آنها شرایط سختی را در انتهای جدول تجربه می‌کنند و شک ندارم که چند برابر نسبت به بازی‌های گذشته تلاش خواهند کرد که در این بازی امتیاز بگیرند. اعتقاد من این هست که اگر در بازی این هفته استقلال خوزستان را دست‌کم بگیریم، قطعاً تنبیه خواهیم شد.

هافبک تیم فوتبال پدیده خراسان که امسال گل‌های کمی را برای پدیده به ثمر رسانده هست در این خصوص گفت: من بیشتر در خط هافبک بازی می‌کنم و از دروازه دور هستم. زیاد به گل زدن فکر نمی‌کنم و مهم‌ترین هدفم این هست که خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنم. در ضمن از پاس گل دادن هم لذت می‌برم.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما