کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته آینده برتر، در این دیدار که روز سه شنبه در محل وزارت اوقاف سوریه برگزار شد دوطرف بر برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر به منظور مقابله با هجمه های تکفیری تروریستی و بازسازی معنوی و اتحاد امت اسلامی تاکید کردند.
وزیر اوقاف سوریه پس از این دیدار در گفت و گو با خبرنگاران اظهارداشت: امروز جهان اسلام نیازمند بازگشت به قرآن و هدایت های پیامبر اکرم(ص) دارد و اگر به قرآن کریم بازگردیم همه توان و هدف امت اسلامی دربرابر رژیم صهیونیستی و آمریکا متحد می شود زیرا این دو، مسلمانان و عرب ها را دشمن خود می دانند.
محمد عبدالستار السید افزود: جنگ تروریستی، وهابی و تکفیری که به سوریه تحمیل شد با دستان طرف های مختلف انجام شد ولی آتش اصلی و اولیه این جنگ توسط اسرائیل و آمریکا روشن شد.
وی اضافه کرد: آمریکا و اسرائیل تنها برنده ویرانی یک کشورعربی و اسلامی و تفرقه افکنی و ایجاد درگیری های مذهبی، نژادی، قومی و طایفه ای هستند.
السید گفت: همه دستورات قرآن کریم و تعالیم پیامبراکرم(ص) و اصول دیدن برما واجب می سازد که متحد باشیم و این کار جز با هماهنگی و همکاری میان کشورهای اسلامی بویژه سوریه و ایران امکان پذیرنیست.
وزیر اوقاف سوریه بیان کرد: با توجه به پیروزی های ارتش سوریه با همکاری برادران ایرانی و نیروهای روسیه، اکنون نیاز به بازسازی معنوی در سوریه داریم تا بتوانیم با توطئه های همیشگی و دامنه دار دشمنان مقابله کنیم.
السید گفت: از نظر فکری با هر چیزی که باعث تفرقه امت اسلامی شود باید مبارزه شود زیرا ساخته و پرداخته دشمنان هست.
وی از مواضع ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری به خاطر حمایت از ملت و دولت سوریه در مبارزه با تروریسم تشکر و قدردانی کرد.
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی نیز گفت: در آستانه مرحله جدیدی در جهان اسلام و منطقه بویژه پس از پیروزی نیروهای سوری با رهبری بشار اسد و با همکاری مردم سوریه و رزمندگان جهان اسلام و مدافعان حرم هستیم.
آیت الله محسن اراکی افزود: این پیروزی بزرگ مرحله جدیدی را در جهان اسلام آغاز می کند و دراین مرحله که مرحله شکست توطئه های تکفیری و تفرقه افکنانه دشمنان جهان اسلام به شمار می رود، بهترین زمینه برای تلاش های وحدت آفرین و ایجاد همگرایی کامل میان قدرت های محوری و عمل کننده در خط مقاومت هست.
وی اظهارداشت: سوریه و دمشق از قدیم، مهد علوم اسلامی و فرهنگ اسلامی و از پیشتازان عرصه تمدن اسلامی بوده هست.
اراکی بیان کرد: هم اکنون نیازمند هماهنگی هایی هستیم که بتوانیم دراین مرحله جدید به طور هماهنگ عمل کنیم و نیازهای معنوی مرحله جدید در عرصه هماهنگ شدن و تقریب مذاهب اسلامی را تامین کنیم.
وی گفت: سوریه می تواند نقش مهم و موثری در همه این زمینه ها داشته باشد.
آیت الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی روز سه شنبه با شیخ احمد بدرالدین حسون مفتی کل سوریه نیز دیدار و گفت و گو کرد.
شبک**۶۱۱۶**۳۴۰۴**انتشار: محسن اسماعیلی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما