راکی قهرمان با کلیپ کرید ۲ به سینما برمی‌گردد. سیلوستر استالونه هنرمند نامدار آمریکایی و از ستاره های بزرگ هالیوود که به خاطر مجموعه کلیپ های «راکی» به این نام مشهور هست، با انتشار عکسی در شبکه های اجتماعی خود، از تکمیل فیلمنامه کرید ۲ خبر داد، به این ترتیب شاهد ادامه حضور«راکی» مشت زن افسانه ای جهان سینما بر پرده نقره ای خواهیم بود.

راکی قهرمان با کلیپ کرید ۲ به سینما برمی‌گردد

در ماههای اخیر شایعات زیادی درباره تولید این کلیپ مطرح شد ولی این نخستین این باری هست که «استالونه» شروع پیش تولید کلیپ را بصورت رسمی اعلام می کند.

او پس از تولید «راکی ۶» در سال ۲۰۰۶ از پایان این مجموعه سینمایی خبر داد و با نقش «راکی بلبوا» خداحافظی کرد.

اما در سال ۲۰۱۵ و با اصرار «رایان کوگلر» کارگردان و «آرون کاوینگتون» فیلمنامه نویس، بازی در «کرید» را پذیرفت و با راکی به سینما بازگشت. البته بعنوان قهرمانی بازنشسته و مربی «آدونیس» فرزند دوستش «آپولو کرید» که در قسمت چهارم این مجموعه سینمایی کشته شد.

آدونیس از راکی درخواست کمک می کند و زیر نظر او تمرینات سخت و فشرده خود را برای حضور دررقابتهای بوکس حرفه ای ادامه می دهد.

بازی درخشان «مایکل بی جردن»، داستان هیجان انگیز و فیلمنامه منسجم باعث موفقیت غیرمنتظره «کرید» در گیشه شد و بسیاری از منتقدین هنری این اثر را تحسین کردند.

این کلیپ نامزد دریافت چند جایزه اسکار از جمله بهترین بازیگر مکمل مرد برای سیلوستر استالونه شد.

این ستاره آمریکایی که در ابتدا بازی در کرید را ریسک بزرگی می دانست، حالا با تولید قسمت دوم و ادامه مجموعه سینمایی راکی موافقت کرده و یکی از تهیه کنندگان کلیپ نیز خواهد بود.

هنوز جزئیات بیشتری از داستان کلیپ جدید منتشر نشده ولی یکی از نکات جالب توجه حضور «دولف لاندگرن» بازیگر مشهور سوئدی هست.

او در راکی ۴ نقش یک مشت زن اهل شوروی سابق را بازی کرد در یک مسابقه خشن «آپولو کرید» پدر آدونیس را کشت.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

راکی قهرمان با کلیپ کرید ۲ به سینما برمی‌گردد


خبرخوان هفته

(مشاهده ۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی هست و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما