به گفته خبرگزاری تسنیم، سایت المنتخب مراکش در تحلیل گروه‌ B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور مراکش، ایران، پرتغال و اسپانیا نوشت: مراکش در اولین بازی مرحله گروهی برابر ایران با جاه‌طلبی به دنبال پیروزی هست تا بتواند ادامه دیدارهای خود را برابر پرتغال و اسپانیا را با توفیق انجام دهد.

در ادامه این تحلیل آمده هست: صرف‌نظر از افزایش احساس پیروزی شاگردان ونار برابر شاگردان کارلوس کی‌روش می‌تواند باعث افزایش بهره‌وری در بازی دوم برابر پرتغال شود و دیدار سوم برابر اسپانیا نقطه‌ای برای نشانه‌گذاری مراکش خواهد بود. البته تمام اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال مراکش به سختی بازی اول در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آگاهی مطلق دارند. کسب هر ۳ امتیاز این بازی سخت‌ترین وظیفه شاگردان ونار هست و برای رسیدن به هدف خود باید به نتیجه پیروزی در ورزشگاه سن پترزبورگ برابر ایران دست یابند.

سایت المنتخب در خاتمه تحلیل خود نوشته هست: پیروزی برابر ایران باعث برانگیخته شدن فاکتورهای ‌وطنی مراکشی‌ها خواهد شد تا با صلابت مهیای مصاف با پرتغال شوند. مراکش در این دیدار سعی می‌کند با رجوع به گذشته و جام جهانی ۱۹۸۶ میلاد که با نتیجه ۳ بر یک از سد پرتغال گذشت روانه میدان شود. اتفاقی که ممکن هست دوباره در سرزمین خرس‌ها تکرار شود. مراکشی‌ها به تیم ملی کشورشان بسیار اعتماد دارد و این اتفاق

 

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما