کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته آینده برتر، دراکران افتتاحیه این کلیپ سفیر، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ، تعدادی از مسئولان نهادهای ایرانی و دست اندرکاران مالزیایی کلیپ لحظه بی پایان ازجمله کارگردان، تهیه کننده ، بازیگر نقش اصلی زن این کلیپ و علاقه مندان مالزیایی به سینمای ایران حضور داشتند.
این کلیپ درحالی به نمایش درآمد که سالن سینمای گلدن اسکرین میدولی کوالالامپور کاملا از علاقه مندان به هنرهفتم و به ویژه سینمای پرآوازه ایران درجهان، پر شده بود.
کلیپ سینمایی ‘ لحظه بی‌پایان’ یا ‘جانجی زهان’ ( به زبان مالایی) محصول مشترک ایران و مالزی هست که با هنرنمایی هنرمندان سینمای ایران و مالزی و فیلمبرداری از لوکشین هایی در سه شهر زیبای ایران تهیه شده هست.
این کلیپ که سرمایه گذار و حامی مالی مالزیایی آن شبکه ماهواره ای آستروست دو تهیه‌کننده ؛ محمدعلی حسین‌نژاد از ایران و ‘زابرینا فرناندز’ از مالزی دارد.
کارگردان ‘جانجی زهان’ نیز ‘برنارد شولی’ از کارگردان‌های شناخته شده کشور مالزی هست که دراین کلیپ فرناندز برای نخستین بار به عنوان کارگردان دوم نیز با شولی همکاری داشته هست.
به گفته شولی ، سکانس های این کلیپ در ۴۳ مکان مختلف و در ۱۲ روز در ایران کلیپ برداری شده هست.
‘نورفزورا’ بازیگر و از فعالان عرصه سینمای مالزی که تصویرش بیشتر برای مردم جنوب شرق آسیا آشناست به عنوان نقش اصلی زن کلیپ در جلوی دوربین حضور یافته هست.
‘امیررضازاده’ هم در این کلیپ به ایفای نقش اول مرد و مقابل هنرمند مالزیایی پرداخته هست.
رابعه مدنی و جمعی از هنرمندان بومی شهرهای شیراز و یزد نیز هم بازیگران دیگر این کلیپ دراماتیک حدود ۱۰۰ دقیقه ای هستند.
به طور خلاصه داستان این کلیپ درباره یک زوج جوان ایرانی – مالایی هست که پس از ازدواج برای گذراندن ماه عسل شهرهای یزد ، شیراز، میبد، تفت و ابرکوه ایران را برای سفر خود انتخاب می کنند که مسیر این سفر کل داستان این کلیپ را به خود اختصاص می دهد.
جذابیت های این کلیپ که از دو چشمه فرهنگ غنی و آداب دیرینه سنتی و جغرافیا و طبیعت زیبا و چشم نوازایران سرچشمه گرفته درطول سفر این زوج جوان و درسکانس های مختلف کلیپ درمقابل دوربین بسیار خوش درخشیده هست.
زیبایی این کلیپ آنگاه دوچندان می شود که سفر در این سرزمین پهناور و سرشار از نعمات الهی با جستجوی درونی هر دو نقش اول آن گره می خورد.
اگرچه پرش های سریع از لوکشین های جغرافیای ایران گاهی به مخاطب این تلنگر را می زند که دوربین ها نیز دربسیاری ازبخش ها از نشان دادن کامل زیبایی نقاط و آثار تاریخی این کشور پهناور از نفس افتاده اند اما درپایان نمایش کلیپ به خوبی سحر سرزمین ایران درچشمان تماشاگران مالزیایی قابل رویت بود.
قرار هست کلیپ ‘لحظه بی پایان ‘ درایران نیز برای نخستین بار دربخش بین الملل کلیپ فجر در اردیبهشت سال آینده به نمایش گذاشته شود.
کمیته میراث جهانی یونسکو در چهل و یکمین اجلاس خود شهر تاریخی یزد را در فهرست میراث جهانی ثبت کرد.
ویژگی های اقلیمی تمدنی شهرهای شیراز به ویژه یزد ، جاذبه ها ، امکانات ، قابلیت های گردشگری، غذاها و صنایع دستی، منظره های بکر وبومی همه بخشی از شکار فیلمبردار این اثر سینمایی هست که سبب شد بسیاری از تماشاگران مالزیایی را که تاکنون به ایران سفر نکرده اند با خود به این شهرها ببرد.
درپایان این مراسم عوامل مالزیایی این کلیپ در کنفرانس خبری خبرنگاران ایرانی و مالزیایی شرکت کردند.
آساق****۲۴۱**۱۵۹۹**انتشار دهنده: مریم شفیعی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما