به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از مارکا، زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) تیمش در خانه خیرونا در هفته دهم لالیگا، شائبه‌هایی که درباره احتمال متشنج شدن جو این بازی به دلیل تنش‌های سیاسی اخیر در ایالت کاتالونیا را بی‌مورد دانست.

رئال‌ مادرید در هفته‌ای به کاتالونیا سفر می‌کند که پارلمان کاتالونیا اعلام استقلال کرده هست و در واکنش به این اتفاق هم دولت مرکزی در مادرید، حکم انحلال پارلمان کاتالونیا، فرماندار این ایالت و برگزاری انتخابات اضطراری برای تعیین نمایندگان جدید را صادر کرده هست. این مسئله سبب شده نگرانی‌هایی در خصوص احتمال متشنج‌ شدن جو وجود داشته باشد.

زیدان در این خصوص اظهار داشت: ما هنوز هیچ خبری از سازمان لیگ اسپانیا دریافت نکرده‌ایم، پس همه چیز طبق روال عادی پیش خواهد رفت. ما عصر امروز به کاتالونیا سفر می‌کنیم و عصر فردا بازی می‌کنیم. الان هم فقط و فقط دارم به یک چیز فکر می‌کنم و آن بازی فردا هست. می‌دانم که سروصداهای زیادی شکل گرفته اما من به هیچ وجه نمی‌خواهم وارد آن شوم.

یکی از مسائلی که رسانه‌های اسپانیایی به آن اشاره داشته‌اند، سخت شدن اوضاع برای کیکو کاسیا، دروازه‌بان کاتالان رئال مادرید هست که در غیاب کیلور ناواس مصدوم قرار هست از سنگر کهکشانی‌ها برابر خیرونا محافظت کند.

زیزو در خصوص این موضوع هم گفت: او آرام هست و کاتالان بودنش هیچ تأثیری در نحوه آماده شدنش برای این بازی نخواهد داشت.

کهکشانی‌ها برای اولین بار در تاریخ خود به مصاف خیرونای تازه صعود کرده به لالیگا می‌روند اما ناشناخته بودن این تیم هم سرمربی فرانسوی رئال مادرید را نگران نمی‌کند.

وی عنوان کرد: خیرونا هم یک تیم دیگر و استادیومش یک استادیوم دیگر هست. بازی برابر این تیم هم سختی‌ها خاص خودش را دارد. انتظار دارم این بازی یک بازی سخت از آب درآید، مثل سایر بازی‌های‌مان در لالیگا.

رئال مادرید فردا (یکشنبه) از ساعت ۱۸:۴۵ به وقت تهران میهمان خیرونا خواهد بود.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما