کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز شنبه گروه فرهنگی آینده برتر، کلیپ‌های سینمایی «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» ساخته حمیدرضا قربانی، «قشنگ و فرنگ» به کارگردانی وحید موساییان و «سینما نیمکت» اثر محمد رحمانیان در جشنواره بین‌المللی کلیپ فِر، سه کلیپ ایرانی به روی پرده می‌روند.
این سه کلیپ ایرانی پیشتر نیز در جشنواره‌های معتبری از جمله «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» در سائوپائولو (برزیل)، مِد کلیپ (ایتالیا)، بنگلور (هند) و تیبران (آمریکا)، «قشنگ و فرنگ» در بوسان (کره جنوبی) و سائوپائولو (برزیل) و «سینما نیمکت» در مونترال (کانادا)، میل ولی (آمریکا)، سائوپائولو (برزیل) و گوآ (هند) با پخش کنندگی بنیاد سینمایی فارابی به نمایش درآمده‌اند.
جشنواره بین‌المللی کلیپ «فِر» از ۱۱ تا ۱۵ شهریور سال جاری در جمهوری کوزوو برگزار می‌شود.

**«یتیم خانه ایران» وارد شبکه اکران مردمی جشنواره عمار شد

کلیپ سینمایی «یتیم خانه ایران» به نویسندگی و کارگردانی «ابوالقاسم طالبی» همزمان با روز مبارزه با استعمار انگلیس و سالروز شهادت رئیسعلی دلواری وارد شبکه اکران مردمی جشنواره عمار شد.
کلیپ سینمایی «یتیم خانه ایران» به نویسندگی و کارگردانی «ابوالقاسم طالبی» همزمان با روز مبارزه با استعمار انگلیس و سالروز شهادت رئیسعلی دلواری وارد شبکه اکران مردمی جشنواره عمار شد.
داستان این کلیپ در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۳۰۰ و در زمان اشغال ایران در جنگ جهانی اول توسط نیروهای متفقین می‌گذرد که بر اثر قحطی ناشی از خیانت انگلیسی‌ها، ۹ میلیون از مردم ایران جان باختند. در آن زمان جمعیت ایران ۲۰ میلیون نفر بود.

**نمایش و نقد مستند «لسان‌الحکما» در کانون کلیپ سینماحقیقت
برنامه این هفته‌ کانون کلیپ «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به نمایش و نقد کلیپ مستند «لسان‌الحکما» به کارگردانی فرید میرخانی و تهیه‌کنندگی اسماعیل میهن‎دوست اختصاص یافته هست.
این کلیپ از ساعت ۱۷ عصر روز یکشنبه ۱۲ شهریور ۹۶ در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور فرید میرخانی (کارگردان)، ناصر صفاریان و محمد جعفری (منتقد میهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
«لسان الحکما» تاریخچه‌ چشم پزشکی در ایران را با نگاهی به زندگی و حرفه سه نسل از خانواده دکتر یحیی شمس‌ملک‎آرا (لسان‌الحکما، پدربزرگ)، محمدقلی شمس (پدر) و هرمز شمس (نوه) که بر کرسی چشم پزشکی ایران نشسته‌اند، روایت می‌کند.
عموم علاقمندان جهت تماشای این کلیپ مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت ۱۷ عصر یکشنبه (۱۲ شهریورماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.
فراهنگ**۹۲۴۶**۱۸۲۳ خبرنگار: علیرضا مرادی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما