کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته خبرنگار آینده برتر؛ محمد جواد حق شناس شامگاه سه شنبه در حاشیه بازدید محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران از سینما آزادی که همزمان با گرامیداشت روز سینما انجام شد افزود: حضور اعضای شورای شهر در سینما آزادی و تجلیل از تلاشگران هنر هفتم، نشانه رویکرد جدی و اصولی مدیریت شهری پایتخت در توجه به حوزه های فرهنگی و هنری به ویژه هنر سینما هست.
وی با تاکید بر اینکه هنر و سینما دروازه و پل ارتباطی بین جامعه و هنر هست اظهار کرد: در ۴ سال آینده تلاش می کنیم با تقویت زیر ساخت های فرهنگی لازم، شاهد احداث چندین پردیس جدید سینمایی در شهر تهران باشیم.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: احداث پردیس های سینمایی موجب رونق اقتصاد هنر و سینما به عنوان یکی از ابزارهای مهم برای رشد و توسعه اقتصادی کشور با اتکا به توان داخلی براساس اصل اقتصاد مقاومتی هست.
وی با بیان اینکه در حال حاضر بعضی سالن های تتاتر و سینمای پرخاطره و قدیمی شهر تهران به ویژه در منطقه ۱۲ تعطیل شده هست خاطرنشان کرد: احیای این اماکن فرهنگی و پرخاطره شهر تهران از دیگر اهداف مهم و موردتوجه مدیریت جدید شهری پایتخت هست.
به گفته آینده برتر، محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در جریان حضور و بازدید از سینما آزادی نیز گفت: در روزی که با عنوان سینما نامگذاری شده، حمایت خود از این هنر صنعت را اعلام می کنیم.
وی تصریح کرد: قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صنعت سینما به ابتذال کشیده شده و در دوران جنگ نیز این هنر با مشکلات خاص خود مواجه شد، ولی امروز صنعت سینمای کشور از حالت زیان ده خارج شده و به صنعتی پررونق و موفق مبدل شده هست.
رییس شورای اسلامی شهر تهران همچنین بر تلاش مجموعه مدیریت شهری برای احیای سالن های تتاتر و سینما پر خاطره و قدیمی پایتخت تاکید کرد.
براساس این گفته، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران نیز دراین مراسم گفت: تعداد صندلی سالن های سینما و تئاتر شهر تهران از ۲۴ هزار صندلی در گذشته امروز به حدود ۷۵ هزار صندلی رسیده هست.
مجتبی عبداللهی اظهار کرد: شهرداری تهران در این سالها با احداث پردیس های سینمایی و سالن های تتاتر تلاش زیادی برای رونق و توسعه صنعت و اقتصاد سینما کرده هست.
مدیر مجموعه پردیس سینمایی آزادی تهران نیز در این مراسم گفت: پردیس سینمایی آزادی تهران با ۵ سالن سینما سالانه پذیرای یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از علاقه مندان به هنر هفتم هست.
رضا سعیدی پور ادامه داد: پردیس سینمایی کوروش با ۱۲ سالن سینمایی اولین سینمای پرمخاطب شهر تهران هست و سینمای آزادی با ۵ سالن سینما در جایگاه دوم قرار دارد.
وی یکی از مشکلات عمده پردیس سینمایی آزادی را کمبود پارکینگ خودرو عنوان کرد و خواستار کمک شورا و شهرداری تهران برای رفع این مشکل شد.
همزمان با ۲۱ شهریورماه روز سینما، محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران و محمد جواد حق شناس رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر از بخش های مختلف پردیس سینما آزادی دیدن کردند.
خبرنگار: سید جواد آل داود – انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/۷۲۴۳**۱۶۲۵

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما