به گفته خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، محسن اسماعیلی در مراسم جشن انقلاب حقوقدانان بسیجی در امامزاده روح الله تهران که به همت اداره اوقاف و اور خیریه شرق و جنوب تهران برگزار شده بود، گفت: از منظر آموزه‌های قرآنی، خودخواهی‌های فردی و گروهی موجب اختلاف و از بین رفتن نیرو و اقتدار مسلمانان می‌شود.

وی با اشاره به فرازهایی از وصیت نامه امام خمینی (ه)، اظهار داشت: رمز پیروزی و بقای انقلاب از نگاه امام خمینی (ره)، خالص کردن انگیزه‌ها و وحدت کلمه مردم بوده هست.
عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: حصول وحدت هم نیازمند محور و معیار هست و به گفته امام علی علیه السلام، امامت و رهبری محور وحدت جامعه اسلامی هست.
اسماعیلی افزود: پس تکلیف امروز و هر روز آنان که به حاکمیت الله دلبسته‌اند، آن هست که اولاً به جای خودخواهی، خودسازی کنند و ثانیاً حول محور رهبری گرد هم آیند و از اختلاف به هر بهانه‌ای اجتناب کنند.
عضو حقوقدان شورای نگهبان با تاکید بر اینکه با حفظ مرزبند‌ی‌‌ها هم می‌توان برادر بود و بر مشترکات تاکید داشت، یادآور شد: علاوه بر این، باید به دنبال جذب افراد و تربیت کادر انقلابی بود، و این بدون اعتماد به نسل جوان و میدان دادن به آنها ممکن نیست.
وی افزود: همه باید بدانیم که انقلابی بودن و حتی انقلابی ماندن مهم نیست بلکه انقلابی ساختن مهم هست.
محسن اسماعیلی در پایان تاکید کرد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پایین ترین درجه شکر نعمت انقلاب اسلامی هست.


http://fna.ir/a3we2i
اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما