کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

سید علی‌اصغر صائم کاشانی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی آینده برتر افزود: با وجود شمار فراوان شاعران در کشور، در این زمینه کمتر شعری سروده شده هست.
وی ادامه داد: شهدای بزرگ مدافع حرم، شان و ارزشی برابر و حتی فراتر از شهدای اول انقلاب و یا شهدای دفاع مقدس دارند چراکه شرایط زمانی کنونی با حال و هوای انقلابی آن دوران تفاوت دارد.
صائم گفت: ایثار مدافعان حرم که با از خودگذشتی به جنگ با استکبار جهانی و داعش می روند، مقوله ای هست که بسیار می توان در زبان شعر به آن پرداخت.
وی با اشاره به فرموده امام (ره) که «زبان شعر بالاترین لسان هست و بر همه چیزی برتری دارد» گفت: شعر و سخن موزون، تاثیرگذارتر از نثر هست و به همین جهت برای تاثیرگذاری و شناخت بیشتر جامعه از مدافعان ارزشمند حرم، باید در این زمینه کار شود.
این غزلسرای معاصر با اشاره به کم‌کاری صدا و سیما در پرداختن به موضوع مدافعان حرم، افزود: باید توسط رسانه ها به ویژه صدا و سیما، تبلیغات بیشتری در اهمیت جان‌نثاری این رزمندگان صورت گیرد.
وی به غربت کتاب و روزنامه خوانی در کشور اشاره کرد و پیشنهاد داد به صورت هفتگی یا ماهانه، برنامه مشاعره با موضوع شهدای مدافع حرم و یا حضور شاعران فعال در این عرصه اجرا و از رسانه های جمعی پخش شود.
صائم تشکیل شب شعر با موضوع مدافعان حرم در نقاط مختلف کشور را موجب ترغیب و تشویق شعرا برای پرداختن به این موضوع عنوان کرد.
وی گفت: ادارات ارشاد و موسسات متولی فرهنگی نیز باید در این زمینه بیشتر فعالیت کنند و حتی محوریت فعالیت ها را به موضوع شهدای مدافع بدهند.
این شاعر معاصر، فعالیت در زمینه شناخت شهدای مدافع حرم را از طریق سینما، تئاتر، برنامه های تلویزیونی و بررسی راهکارهای فرهنگی در این زمینه میسر دانست و ادامه داد: همه باید دست در دست هم دهیم و حق شهدای حرم را ادا کنیم.
فراهنگ**۳۰۰۹**۱۰۵۵

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما