به گفته خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه پرسپولیس برای اینکه تکلیف نهایی مهدی طارمی را مشخص کند منتظر نتیجه صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ و افشین پیروانی با این بازیکن بودند که در نهایت معلوم شد سرمربی و مدیر تیم پرسپولیس نتوانسته‌اند طارمی را متقاعد کنند تا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند. با توجه به همین قضیه مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم نهایی خود را برای فروش این بازیکن گرفتند و در همین راستا منتظر رسیدن پیشنهادات بهتر از آنچه از سوی باشگاه الغرافه رسیده هست، هستند.

باشگاه الغرافه برای تقویت خطوط هافبک و حمله خود برای حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا (صعود به مرحله گروهی این رقابت‌ها) به دنبال جذب بازیکنی خارجی هست و از این‌رو مهدی طارمی یکی از گزینه‌های آنهاست، گزینه‌ای که حتی هواداران این تیم هم در سایت‌های طرفداری به خرید او رأی داده‌اند. باشگاه الغرافه در پیشنهادی که برای خرید طارمی به باشگاه پرسپولیس ارائه کرده تأکید داشته هست که بیشتر از ۵۵۰ هزار دلار برای رضایت نامه این بازیکن هزینه نمی‌کند، ضمن اینکه ۴۰۰ هزار دلار هم برای بازیکن موردنظرش در نظر گرفته هست.

مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از چند روز هنوز پاسخی به پیشنهاد الغرافه نداده‌اند و این انتظار را دارند که باشگاه قطری پول بیشتری به آنها بدهد یا اینکه پیشنهاد بهتری برای طارمی از باشگاه‌ای قطری برسد.

در این میان چند واسطه هم که بوی پول به مشام‌شان رسیده نزد گرشاسبی آمده و مدعی شده‌اند که می‌توانند پیشنهاد مالی بهتری نسبت به پیشنهاد الغرافه برای طارمی بیاورند. این مسئله بیشترین نقش را در به تأخیر انداختن پاسخ پرسپولیسی‌ها به باشگاه الغرافه داشته هست. هر چند در نهایت ممکن هست باشگاه قطری هم بیشتر از این منتظر پاسخ باشگاه ایرانی نماند و قید جذب طارمی را بزند.

طارمی فعلاً در ویترین باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و قرار هست با بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش برسد، اما در این میان ممکن هست بعضی وعده و وعیدها باعث شود طارمی در پرسپولیس بماند و چهار ماه دیگر به‌عنوان بازیکن آزاد به تیم مورد نظر خود برود.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما