رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایط مشکی‌پوشان در فصل نقل‌وانتقالات گفت: جذب بازیکن واقعاً از سخت هم سخت تر هست. ما با یک بازیکن توافق کرده بودیم، اما فردای آن روز دیدیم که با یک تیم دیگر قرارداد بست و پرچم آن باشگاه را هم در دست گرفت! واقعاً نمی‌توان روی هیچ چیز به صورت قطعی حساب کرد.

وی ادامه داد: به‌هرحال جذب بازیکن برای تیمی مثل مشکی‌پوشان که از لحاظ مالی شرایط چندان خوبی ندارد، سخت هست. ضمن اینکه شرایط جدولی هم برای ما خوب نیست. الان در نیم‌فصل به سر می‌بریم و باشگاه‌ها حاضر نیستند به راحتی بازیکنی را از دست بدهند. همین مسئله کار ما را سخت‌تر هم می‌کند. جذب بازیکنی هم که در لیست مازاد فلان تیم قرار دارد، سختی‌های خاص خودش را دارد.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان همچنین تصریح کرد: اگر شرایط به همین‌گونه پیش برود روی چند گزینه خارجی زوم خواهیم کرد. البته جذب بازیکن خارجی مثل گرفتن هندوانه در بسته هست. یک بازیکن مثل منشا می‌شود، ولی ممکن هست بازیکنی بگیریم که مثل خیلی از بازیکنان بی‌کیفیت دیگر روی دست باشگاه‌مان هزینه بگذارد. به‌هرحال اگر بازیکن ایرانی نگیریم باید در مورد جذب بازیکن خارجی ریسک کنیم.

عنایتی راجع به وضعیت مصطفی احمدی تصریح کرد: او در تمرینات شرکت نمی‌کند و حرفی هم به ما نزده هست!

وی با اشاره به اینکه محمد ناصری هم به شکل عجیبی در تمرینات غایب هست، افزود: من در این مدت آدم‌های عجیب زیاد دیده‌ام! یک بازیکن همیشه باید این را در نظر بگیرد که در کدام باشگاه رشد کرده و کدام باشگاه به او کمک زیادی کرده هست تا به فوتبال معرفی شود. ناصری در تمرینات غایب هست، ولی اگر حاضر هم شود از نظر ما غایب هست!

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما