کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز چهارشنبه گروه فرهنگی آینده برتر از خانه کتاب، حدود ۵۰۰ هزار نسخه کتاب در طرح تابستانه کتاب از سوی کتابفروشان سراسر کشور به فروش رفته و این درحالیست که مهلت استفاده از این طرح در مراکز استان ها به پایان رسیده اما در شهرستان ها تا ۱۳ شهریور ماه همچنان ادامه دارد.
کتابهای «قهوه‌ی سرد آقای نویسنده»، «سلام بر ابراهیم»، «سمفونی مردگان»، «یک عاشقانه‌ آرام»، «چشم‌هایش»، « «جای خالی سلوچ»، «چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم»، «سووشون»، « ریحانه بهشتی یا فرزند صالح» و «سال بلوا» همچنان جزو پرفروش ترین کتاب های تالیفی طرح «تابستانه کتاب» هستند.
از جمله کتاب هایی که در فهرست پرفروش ترین های طرح «تابستانه کتاب» در بخش ترجمه قرار گرفته اند، می توان به کتاب های «ملت عشق»، «من پیش از تو»، «جزء از کل»، «دختری که پشت سر گذاشتی»، «پس از تو»، «بیشعوری»، «دنیای سوفی»، «یک بعلاوه یک»، «عقاید یک دلقک» و «هنر شفاف اندیشیدن» اشاره کرد.
همچنین در بخش کتاب های کودک تالیفی در طرح «تابستانه کتاب»، کتاب های «می‌می‌نی چه دوست نازنینی»، «می‌می‌نی یه عالمه شیرینی»، «پنیر داداش ماسته حرف می‌می‌نی راسته»، «می‌می‌نی تو مهدکودک دوسته با فیل و اردک»، «می‌می‌نی حالا تمیزترینی»، «می‌می‌نی دیگه بیکاره دوست و رفیق نداره»، «تن تن و سندباد»، «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب: قصه‌های برگزیده از قصه‌های قرآن»، «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب: قصه‌های چهارده معصوم (ع)» و «قصه های خوب برای بچه های خوب: قصه‌های برگزیده از گلستان و ملستان» به عنوان آثار پرفروش شناخته شدند.
از آثار پرفروش در بخش کتاب های کودک ترجمه نیز می توان از کتاب های «دنیای معرکه تام گیتس»، «شازده کوچولو»، «بهانه‌های عالی و چیزهای خوب دیگر»، «خانه درختی ۱۳ طبقه»، «همه چی محشر هست (نسبتا)»، «خانه درختی ۶۵ طبقه»، «پرونده ویژه: فراتر از ترس!» ،«فکرهای نبوغ‌آمیز (بیشترشان)»، «خانه درختی ۲۶ طبقه»، «خانه درختی ۳۹ طبقه» نام برد.
در طرح تابستانه کتاب، استان تهران با ۱۴۸، اصفهان با ۹۸ و قم با ۹۳ کتابفروشی بیشترین مشارکت را در طرح داشته‌اند.
علاقه‌مندان و خریداران کتاب می‌توانند تا ۱۳ شهریور ماه در شهرستان‌ها به کتابفروشی‌های عضو طرح مراجعه و از تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.
طرح تابستانه کتاب از جمله طرح حمایتی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هست.
فراهنگ ** ۱۸۸۰ ** خبرنگار: پروین اروجی * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما