به گفته خبرگزاری تسنیم، در دیدارهای صبح امروز (شنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز در حالی که به تازگی ۶ بازیکن خود را فروخته و ۴ بازیکن به ترکیب خود اضافه کرده بود، موفق شد در سالن فیلیپس آره‌نا بر میزبان خود آتلانتا هاوکس غلبه کند.

لبران جیمز فوق ستاره کلیولند در این بازی با ثبت ۲۲ امتیاز، ۱۹ پاس گل و ۱۲ ریباند، تریپل دابل کرد. کایل کورور نیز ۳۰ امتیاز دیگر برای کلیولند به دست آورد.

در بازی دیگری که در سالن «لیتل کیسارز» شهر دیترویت برگزار شد، تیم میزبان با اختلاف ۱۳ امتیاز از میهمان خود لس آنجلس کلیپرز شکست خورد. بلیک گریفین،‌ بازیکن جدید تیم دیترویت پیستونز در این بازی مقابل تیم سابقش به میدان رفت که البته شکست خورد.  

تیم هیوستون راکتس نیز با ۲۳ امتیاز و ۲۵ ریباند کلینت کاپلا، بازیکن جوان و سوئیسی خود از سد دنور ناگتس گذشت. جیمز هاردن ۲۸ امتیاز دیگر برای راکتس کسب کرد.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر هست:

پورتلند ۱۱۸ – ساکرامنتو ۱۰۰
لس آنجلس کلیپرز ۱۰۸ – دیترویت ۹۵
نیواورلینز ۸۲ – فیلادلفیا ۱۰۰
کلیولند ۱۲۳ – آتلانتا ۱۰۷
ایندیانا ۹۷ – بوستون ۹۱
دنور ۱۰۴ – هیوستون ۱۳۰
میلواکی ۸۵ – میامی ۹۱
شارلوت ۹۴ – یوتا ۱۰۶
مینه سوتا ۱۱۳ – شیکاگو ۱۱۴

در پایان دیدارهای امروز، تیم‌های تورونتو رپتورز و بوستون سلتیکس صدرنشین و اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر و ساکرامنتو کینگز و دالاس موریکس در انتهای جدول کنفرانس غرب هستند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما