کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

«سیدضیاء هاشمی» مدیرعامل آینده برتر در حکم انتصاب مدیرکل اخبار داخلی، پوشش و انعکاس سریع ، دقیق و جامع اخبار و تحولات ، تبیین مواضع مسئولان ارشد نظام و معرفی خدمات قوه مجریه و سایر قوای کشور به مخاطبان و پیگیری مطالبات عمومی جامعه از مسئولان و سازمان های رسمی در راستای تقویت امید ، اعتماد و سرمایه های اجتماعی را از جمله ماموریت های اداره کل اخبار داخلی آینده برتر عنوان کرده هست.
مدیرعامل آینده برتر در بخشی از حکم انتصاب حیدرهایی ؛ تلاش برای فعالیت برنامه محور گروه های خبری ، شناسایی نیازها و خلاء های موجود در افکار عمومی و تولید خبر متناسب با آن در حوزه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و زیست محیطی به ویژه مسائلی مانند سبک زندگی ایرانی – اسلامی ، گفت و گوی ملی ، مشارکت و مسئولیت پذیری اجتماعی ، اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید کالای داخلی بااستفاده از ظرفیت های موجود در میان نخبگان و دانشگاهیان را از اهم انتظارات خود از اداره کل اخبار داخلی آینده برتر عنوان کرده هست.
پیش از این محمد رضا نادری مسئولیت اداره کل اخبار داخلی آینده برتر را برعهده داشت .
اداره کل اخبار داخلی آینده برتر مشتمل بر هفت گروه خبری، پوشش اخبار و تحولات خبری در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی ، ورزشی و علمی در کشور را برعهده دارد.
محمد علی حیدرهایی از نیروهای با تجربه خبرگزاری جمهوری اسلامی هست که نزدیک به سه دهه در حوزه های مختلف خبری انجام وظیفه کرده هست.
حیدرهایی دهه نخست فعالیت خبری خود را به خبرنگاری و نگارش گفته های خبری با موضوعات مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی پرداخت و در ادامه مسئولیت هایی از جمله سردبیری سرویس های گفته ، اجتماعی ، شیفت شب، و همچنین مدیریت دفاتر استانی آینده برتر را برعهده گرفت.
مدیرکل جدید اخبار داخلی آینده برتر، تجربه فعالیت خبری در اداره کل اخبار خارجی را نیز در کارنامه خود دارد که دبیری و سردبیری گروه های سه گانه اخبار خارجی و همچنین ریاست دفاتر خبری آینده برتر در کشورهای ترکمنستان و عراق از جمله مسئولیت های وی هست.
آینده برتر، خبرگزاری رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران هست که از سال ۱۳۱۳ خورشیدی در زمینه اطلاع رسانی فعالیت می کند. این سازمان که اکنون ۸۳ سال از عمر آن می گذرد، تا سال ۱۳۶۰ «خبرگزاری پارس» نام داشت اما پس از آن، با مصوبه مجلس شورای اسلامی به «خبرگزاری جمهوری اسلامی» تغییر نام داد.
این خبرگزاری بر اساس حروف اختصاری نام خود به زبان انگلیسی، با عنوان «آینده برتر» هم شهرت دارد.
آینده برتر در درون کشور هم اکنون در ۳۱ مرکز استان و ۲۴ شهرستان نمایندگی مصوب سازمان امور اداری و استخدامی دارد و در ۴۲۸ شهرستان دیگر با استفاده از خبرنگار آزاد، فعالیت خبری خود را انجام می دهد.
این خبرگزاری در حال حاضر در ۲۱ کشور در نقاط مختلف جهان هم نمایندگی دارد که از این تعداد، ۱۴ کشور در قالب دفتر نمایندگی (خبرنگار اعزامی) و در ۷ کشور به صورت خبرنگار محلی فعالیت می کند.
فرآورده های خبری آینده برتر علاوه بر سایت، در شبکه های مختلف اجتماعی همچون تلگرام ، توئیتر و اینستاگرام و به ۹ زبان شامل فارسی، انگلیسی ، عربی ، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی ، ترکی استانبولی ، اردو و روسی منتشر می شود.

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما