به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۷ در ۴ وزن المپیکی مردان و زنان از امروز (جمعه) آغاز و به مدت سه روز و با حضور ۲۲۵ تکواندوکار (۱۱۲ تکواندوکار مرد و ۱۱۳ تکواندوکار زن) از ۵۶ کشور در مجموعه ورزشی «شاهزاده مولا عبدالله» شهر “رباط” مراکش ادامه خواهد داشت.

امروز (جمعه) در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزان ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان و ۸۰+ کیلوگرم گروه مردان برگزار می‌شود که سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به عنوان اولین نماینده کشورمان هست که به مصاف حریفان خود رفت.

سجاد مردانی در نخستین گام رو در روی «محمد الهاتری» از نروژ قرار گرفت و با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز و راهی مرحله بعد شد. سجاد در دومین دیدار خود به مصاف «ودران گولس» از تکواندوکاران با سابقه کرواسی رفت و در حالیکه این رقابت ها با نتیجه ۱۰ بر ۱۰ به راند طلایی کشیده شد، نماینده شایسته کشورمان با ضربه مشت یک امتیاز کسب کرد و موفق شد در راند طلایی نتیجه را به نفع خود به پایان برساند.

نماینده سنگین وزن کشورمان در مرحله‌یک‌چهارم با «ماهاما چو» از تکواندوکاران با سابقه انگلیس که در کارنامه او عنوان نایب قهرمانی جهان ۲۰۱۷ به چشم می خورد، مبارزه کرد و با نتیجه ۲۳ بر ۱۷ مغلوب و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز هست.

گفتنی هست؛ مسابقات گرندپری (G4) هست و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما