کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

غلامرضا رجایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی آینده برتر افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی هشت جلد خاطرات از دوران زندگی و مسئولیت هایش دارد و بنده این خاطرات را مطالعه کرده و قرار هست در قالب چهار جلد شاید هم پنج جلد کتاب گردآوری خواهد شد.
وی با بیان اینکه آیت الله هاشمی هر سال یک جلد کتاب خاطره از زندگی خودشان داشتند، تصریح کرد: این خاطرات هیچ گاه از بین نمی رود و باید با گردآوری این خاطرات، نشان داد که چه خدمات گسترده ای به نظام و انقلاب ارائه داد و حجم فعالیت های ایشان تا چه حدی بوده هست.
رجایی خاطرنشان کرد: این کتاب ها شامل سیره شخصی، فرماندهی جنگ، ارتباط با امام و احمد آقا خمینی هست که امیدواریم مردم از این خدمات و فعالیت های وی درس های بزرگی را بگیرند.
وی ادامه داد: بنده از لابلای آن همه خاطرات گسترده آیت الله هاشمی رفسنجانی، چهار جلد کتاب را استخراج کرده ام تا مردم با خدمات وی بیشتر آشنا شوند.
فعال سیاسی و مشاور مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه یکی از خوبی های آیت الله هاشمی این بود که خاطراتش را در معرض نقد قرار داده هست، اظهار داشت: در حال حاضر کتاب خاطرات وی تا سال ۱۳۷۳ به چاپ رسیده هست و امیدوارم با چاپ مابقی خاطرات تا زمانی که در قید حیات بودند، این خاطرات مورد استفاده همگان قرار گیرد.
وی با بیان اینکه جلد سیره شخصی وی از سال ۶۰ تا ۶۸ هست، اضافه کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی حتی به ورزش هم علاقه زیادی داشت و هفته ای دو بار به استخر می رفت و حتی در کیش با وجود عمق زیاد آب دریا اما در آنجا شنا می کرد و مردم آن منطقه می گویند جایی که آیت الله هاشمی رفسنجانی در آنجا شنا کرده اند کسی جرات شنا ندارد.
رجایی ادامه داد: بنده با خواندن خاطرات آیت الله هاشمی رفسنجانی به این نتیجه رسیده ام که وی به خوبی توانسته کشور را اداره کند.
امروز ۱۹ دی مصادف با اولین سالگرد ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و رهبری هست.
ایشان ۱۹ دی ماه سال ۱۳۹۵ در سن ۸۲ سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و پیکر ایشان ۲۱ دی ماه ۹۵ با حضور میلیونی مردم عزادار در دانشگاه تهران با شکوه خاصی تشییع شد و در مرقد مطهر امام خمینی (ره) آرام گرفت.
اکبر هاشمی بهرمانی متولد سوم شهریور ۱۳۱۳ در رفسنجان مشهور به علی اکبر هاشمی رفسنجانی؛ به عنوان روحانی، مفسر قرآن و سیاستمدار ایرانی بود که به عنوان یکی از پرنفوذترین شخصیت‌ های سیاسی جمهوری اسلامی شناخته می ‌شد.
وی از ۱۲ مرداد ۱۳۶۸ تا ۱۲ مرداد ۱۳۷۶ چهارمین رئیس جمهور ایران بود. پیش از آن وی اولین رئیس مجلس شورای اسلامی از سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۸ بود. در طول جنگ ایران و عراق آقای هاشمی رفسنجانی به عنوان نماینده رهبر در شورای عالی دفاع فرماندهی نیروهای مسلح را برعهده داشت. آقای هاشمی رفسنجانی از سال ۱۳۶۸ تا زمان رحلتش، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را برعهده داشت. او در همه ادوار مجلس خبرگان رهبری نمایندگی استان تهران در آن را بر عهده داشت و از ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰، دومین رئیس این مجلس بود وی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی بود.
اجتمام ** ۷۲۶۸ ** ۱۴۱۸
خبرنگار: مهناز بیرانوند ** ناشر: مریم برزآبادی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما