به گفته خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار امیرحسین یاوری معاون تربیت و آموزش ناجا در یازدهمین همایش سراسری و دومین همایش مجازی معاونان تربیت و آموزش ناجا که به صورت ویدئو کنفرانس در سالن فجر ستاد ناجا برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه ما امروز تأمین کننده اصلی عملیات‌های ناجا و نیروی ذخیره و احتیاط هست.

وی تصریح کرد: امروز با حضور فرماندهی ناجا چند طرح افتتاح می‌شود، یکی از آنها راه اندازی سیستم حق التدریس هست که توانسته‌ایم با این سیستم نزدیک به ۶ میلیارد تومان صرفه جویی کنیم.

معاون تربیت و آموزش ناجا با بیان اینکه در حال حاضر در مجموعه ما چندین کار بزرگ در حال اجرا هست، خاطرنشان کرد: قرارگاه جهادی آموزش، ۸۰ درصد پرسنل ناجا را آزمون کرد.

سردار یاوری بیان کرد: به خود می بالیم که می توانیم کاری برای نظام و مملکت در حد توانمان انجام دهیم.

وی به اقدامات انجام شده در حوزه تربیت بدنی ناجا اشاره و اضافه کرد: در تلاش هستیم تا دیگر نگرانی از بابت دفاع شخصی درجه داران نداشته باشیم.

معاون تربیت و آموزش ناجا افزود: امیدواریم تا پایان سال همه مراکز آموزش ناجا به ویدئو کنفرانس و دوربین مجهز شوند.

سردار یاوری گفت: یکی از طرح‌های که امروز افتتاح می‌شود کانتینری مجهز به همه تجهیزات فاوایی هست که درجه داران می‌توانند در سراسر کشور توسط آن آموزش ببینند.

وی افزود: به زودی دوره صلح بان پلیس ایران را شروع می‌کنیم و در این خصوص هماهنگی های لازم با وزارت امور خارجه نیز صورت گرفته هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما