به گفته خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار احمد دولتخواه اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی و در راستای خدمات دهی مناسب به هموطنان عزیز، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) دایر بوده و به صورت شیفتی آماده ارائه خدمات هستند.

وی خاطر نشان کرد: ارائه خدماتی مانند اجرائیات (صدور برگه خلافی)، رسیدگی به تخلفات رانندگی، صدور گذرنامه، گواهینامه و تمدید آن، مشمولان نظام وظیفه، اماکن عمومی و سایر خدمات الکترونیک انتظامی در این دفاتر انجام می شود.

معاون فناوری و اطلاعات ناجا تصریح کرد: در تعطیلات نوروزی دفاتر خدمات الکترونیکی انتظامی برای ارائه خدمات به هموطنان و مسافران نوروزی از ساعت ۹ الی ۱۴ هر روز به صورت شیفتی مشغول ارائه خدمات به شهروندان هستند.

سردار دولتخواه یادآور شد: تیم های ارزیاب نیز برای افزایش رضایتمندی هموطنان عزیز و مسافران نوروزی وظیفه بازرسی از وضعیت و نحوه خدمات دهی دفاتر الکترونیک خدمات انتظامی را در ایام نوروزی بر عهده دارند.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: هموطنان عزیز و مسافران نوروزی می توانند برای ارائه گفته، انتقادات، پیشنهادات و یا رفع مشکلات از نحوه خدمات دهی دفاتر پلیس + ۱۰ با شماره تلفن ۸۸۸۸۵۴۱۹ بازرسی شرکت پژوهش و یا تلفن ۱۹۷ تماس بگیرند.

وی اضافه کرد: هزار و ۴۱ دفتر خدمات الکترونیک انتظامی در سراسر کشور فعالیت دارند که از این تعداد ۵۷۵ دفتر در قالب شیفت بندی ایام نوروز فعالیت می کنند.

سردار دولتخواه در خاتمه گفت: آدرس و لیست شیفت بندی دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس + ۱۰) برای هموطنان عزیز و مسافران نوروزی از طریق پایگاه اطلاع رسانی پلیس  WWW.epolis.ir و WWW.Police.irقابل احصاء هست.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما