همسر رئیس جمهور آمریکا ملانیا ترامپ به کپی برداری از سخنرانی اوباما برای یک کمپین کمک به کودکان متهم شد. او قبلا هم  یک بار به کپی برداری سخنرانی میشل اوباما متهم شده بود.

ملانیا ترامپ

سال ۲۰۱۶ بود که ملانیا ترامپ به موضوع شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد. او سخنرانی خود در مراسم حزب جمهوریخواه را از روی نطقی کپی‌برداری کرده بود که مردم قبل از او از دهان میشل اوباما، همسر باراک اوباما، همسر رئيس جمهور پیشین آمریکا شنیده بودند.

حالا نام خانم ترامپ دوباره در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده هست. او که قصد فعالیت برای کمک به کودکان را دارد، گفته هست که کودکان باید در مورد استفاده از شبکه‌های اجتماعی، خطرات مواد مخدر و داشتن زندگی سالم‌تر آموزشی جدی ببینند. ملانیا ترامپ این سخنان را در روز دوشنبه (۷ مه / ۱۷ اردیبهشت) در کنار همسرش در باغ گل کاخ سفید ایراد کرد.

درباره «روش درست حرف زدن با کودکان درباره اینترنت» نوشته‌ای از سوی بانوی اول آمریکا و کمیسیون تجارت فدرال منتشر شده هست. به محض انتشار این نوشته مخاطبان شبکه‌های اجتماعی متوجه شدند که این تقریبا همان چیزی هست که زمانی باراک اوباما نوشته بود، تنها با این تفاوت که مقدمه و یک مورد جزئی در آن تغییر کرده هست.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

ملانیا ترامپ به کپی برداری از سخنرانی اوباما متهم شد


پیشنهاد سردبیر

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما