کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز شنبه آینده برتر از اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حامد علامتی با تاکید بر اینکه در اندیشه امام (ره) مردم و حضور آگاهانه آنان یک اصل اساسی هست، ادامه داد: امام راحل برای مردم یک نقش زینتی قائل نبودند بلکه معتقد بودند همانگونه که مردم در پیروزی انقلاب اسلامی نقش اصلی را بر عهده داشتند در حفظ و استمرار آن نیز نقش اصلی و بی بدیلی را بر عهده دارند و حضور مردم هر ساله در راهپیمایی های مختلف و انتخابات مهر تاییدی بر پشتوانه مردمی این انقلاب شکوهمند و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان ملت ایران هست و امید هست امسال نیز با حضور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمنان این انقلاب همچون گذشته ناامید شوند.
وی یادآورشد: دانش آموزان ما و نسل جوان انقلاب که رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردم را در بهمن ۵۷ و جنگ تحمیلی در کتاب‌ها خوانده و در کلیپ‌ها دیده اند، اکنون باید در صحنه باشند و از آن آرمان‌ها و اهداف دفاع کنند، پس فردا همه ما نسل سوم و چهارم انقلاب در راهپیمایی حاضر خواهیم بود.
دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خاطرنشان کرد: شیعه و سنی، ارمنی، آشوری همه فردا یکصدا فریاد آزادخواهی و عزت سرخواهند داد و بار دیگر با مشت های گره زده جواب محکمی به یاوه گویان و در راس آن استکبار جهانی خواهند داد، بار دیگر تجلی وحدت و انسجام ملی در دنیا طنین انداز خواهد شد.
علامتی اظهار داشت: اکنون بیش از هر زمان دیگری باید وفاداری خود به انقلاب اسلامی را به دنیا ثابت کنیم، چرا که دنیای غرب با سلاح تبلیغات مسموم در پی رخنه در اهداف و اعتقادات مردم هست.
وی خاطرنشان کرد: دستاوردها در عرصه های علم و فناوری که جهانیان را خیره کرده هست، همگی مرهون انقلاب اسلامی هست و بزرگداشت دهه فجر و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مصداق وفاداری نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهیدان هست.
علامتی همچنین با بیان اینکه ۲۲ بهمن ۵۷ نقطه عطفی در تاریخ جهان معاصر هست، گفت: این روز، درس عبرتی برای طاغوت و طاغوتیان بود که وقتی حکومتی بر اساس ایدئولوژی اسلامی مبتنی بر قرآن شکل بگیرد، مطمئنا پیروز می‌شود.
بیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خاطرنشان کرد: فرزندان رمضان با توکل به خدا می آیند تا ثابت کنند قدرت فقط از آن خداوند هست نه قدرت های پوشالی استکباری و ما می آییم تا ثابت کنیم پای همه آرمان های امام و شهدا و رهبر عزیزمان تا پای جان ایستاده ایم، پس همه دنیا عزمت ملت ایران را در ۲۲ بهمن را خواهند دید.
فراهنگ ** ۱۸۸۳ ** دریافت: مریم جلوداران * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما