به گفته خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل برایتون در هفته پیش‌روی لیگ برتر انگلیس از احساسات خاص خودش و شرایط بازیکنان تیم سخن گفت.

سرمربی منچستریونایتد گفت: برایتون و سرمربی‌اش خیلی خیلی خوب هستند اما برای اینکه عالی شوند، باید در لیگ بمانند که تقریبا این کار سخت را انجام داده‌اند. به نظرم آنها به امتیازات بیشتری نیاز ندارند اما برای تضمین بقا روی کاغذ  یک امتیاز می‌خواهند. برایتون فصل بعد هم در جزیره خواهد بود.کاری که برایتون انجام داده، برای من شوکه کننده نیست چون ذهنیت و انگیزه فراوان را از ابتدای فصل در آنها دیده‌ام.

 آقای خاص افزود: بیلی سالم هست و حال خوبی دارد. او یکی از ۵ دفاع وسط تیم محسوب می‌شود. وظیفه من آماده کردن بازیکنان برای جام جهانی نیست. او از معدود بازیکنانی هست که تیمش در جام جهانی حضور ندارد. پس به کمک من نیازی ندارد اما روخو، لیندلوف، اسمالینگ و جونز برای حضور در جام جهانی باید به میدان بروند. نمی‌خواهم رفتاری احساسی داشته باشم. فقط دوست دارم دوران مربیگری خوبی را سپری کنم. 

مورینیو اظهار داشت: شاید کمی خشک و مغرور به نظر برسم  اما  هنوز هم در دلم برای احساسات جایی هست. در مقایسه با ۴ مدافع دیگر، اریک شانس کم‌تری برای بازی دارد. لوکاکو در بازی مقابل برایتون  حضور نخواهد داشت. پس از آن هم نتایج آزمایشات، وضعیت او  را مشخص می‌کند. امیدوارم این بازیکن به فینال جام حذفی برسد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما