به گفته خبرگزاری تسنیم، وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با اودینزه در هفته چهارم سری A نسبت به روند مثبت روسونری ابراز امیدواری کرد.

 او گفت: خوشبختانه شنیدیم مصدومیت کونتی به وخامت گفته‌های اولیه نیست و امیدوارم هر چه زودتر او را دوباره در میادین ببینیم.تفاوت تیم پیروز مقابل آستریاوین با گروه شکست خورده مقابل لاتزیو در ذهنیت قوی و سرعت بیش‌تر خلاصه می‌شد.بیش‌تر اوقات فصل گذشته با ۳ مدافع بازی کردیم و تاریخچه بازی بونوچی نشان داده می‌تواند در هر ۲ سیستم دفاع‌های ۳ یا ۴ نفره بازی کند.رومانیولی تنها چپ پای ما در دفاع میانی بود و مصدومیتش کمی ذهنیات مرا تغییر داد.آباته شبیه کونتی ظاهر می‌شود و می‌تواند جای خالی او را پر کند.کالابریا را هم در این پست در اختیار داریم.

 سرمربی جوان میلان در ادامه افزود: سوسو و چارهان‌اوغلو خیلی خوب نشان داده‌اند. چارهان‌اوغلو به اندازه روزهای بازی در بوندس‌لیگا فضا ندارد اما خیلی خوب خودش را با شرایط وفق داده و می‌درخشد.پس از ۲ پیروزی و یک شکست در ۳ هفته اول باید حداقل ۲ بازی بعدی را ببریم تا در شمایل یک تیم مدعی قهرمانی به نظر برسیم.

 انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما