به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه درباره قهرمانی تیم ملی فوتسال ایران در رقابت های داخل سالن آسیا گفت: بازیکنان تیم ایران در این مسابقات غیرت و تعصب خود را نشان دادند و از این بابت از آنها سپاسگزاریم. تیم‌های خوبی در این مسابقات حضور داشتند و اینطور نیست که به راحتی قهرمان شده باشیم.

وی ادامه داد: در این میان متاسفانه، عده‌ای ارزش کار ما را پایین آوردند و گفتند سطح مسابقات پایین هست. فراموش نکنید که همین تایلند قبل از بازی‌ها در دیداری دوستانه با آرژانتین مساوی کرد. ازبکستان در همین مسابقات ژاپن مدعی را شکست داد پس نمی توان گفت که سطح مسابقات پایین بوده هست.

ناظم الشریعه درباره بحث های مطرح شده پیرامون پاداش تخصیص داده شده از سوی کمیته ملی المپیک به کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال اظهار داشت: قبل از هر چیز باید از حمایت های فدراسیون فوتبال از تیم ملی فوتسال تشکر کنم. آقایان تاج و ساکت پیش از اعزام تیم ملی فوتسال به ترکمنستان در جلسه ای با ملی پوشان شرکت کردند که این دیدار، از نظر روحی به تیم ما کمک زیادی کرد. ضمن اینکه پیش از آغاز مسابقات داخل سالن آسیا هم پاداش بازیکنان داده شد و می بایست از این بابت و به نمایندگی از کل تیم،مراتب تقدیر و تشکر خودم را بیان کنم.

سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: درباره بحث پاداش کمیته ملی المپیک هم باید بگویم که ما بازیکنان تیم ملی فوتسال برای دل مردم و خانواده‌های خودشان بازی می کنند نه برای پاداش. به جز این در شخصیت من هم نیست که برای پاداش مصاحبه کنم، اما برای حق و حقوق بازیکنانم  این موضوع را گفتم، بازیکنان تیم ملی اعلام کردند که ما این پاداش را نمی خواهیم و بروید خرج امور خیریه کنید.

ناظم الشریعه خاطرنشان کرد: کمیته ملی المپیک اعلام کرده بود پاداش مدال طلا ۶۰۰ دلار هست، اما حالا می گویند که می خواهند به ما ۳۰۰ دلار بدهند، چون ورزش گروهی هستیم. از مسئولان کمیته ملی المپیک توقع دارم نه به خاطر پاداش، بلکه به خاطر اینکه ما در این مسابقات ۱۵ روز در ترکمنستان بودیم به دور از خانواده هایمان، اما ورزشکاران ورزش‌ های انفرادی ۲ تا ۳ روز در آنجا حضور داشتند و این درست نیست که پاداش انفرادی ۶۰۰ دلار و پاداش ما ۳۰۰ دلار باشد. امیدوارم مسئولان کمیته ملی المپیک در این باره تجدید نظر کنند.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما