کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

حسین توکلی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی آینده برتر اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال ۹۶، روز شنبه ۲۵ شهریور ماه و کارنامه نتیجه نهایی گزینش تمام داوطلبان انتخاب رشته کننده در این آزمون، روز سه شنبه ۲۸ شهریور ماه در سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.
وی افزود: تمام پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام علاوه بر مدارک مندرج در اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنها روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت، ضرورت دارد ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.
توکلی خاطرنشان کرد: در صورتی که دانشگاه یا موسسه محل قبولی، برنامه زمانی مشخصی برای ثبت نام در سایت خود درج نکرده اند، پذیرفته شدگان این موسسات لازم هست مطابق جدول شماره ۲ مندرج در اطلاعیه که به همراه اسامی آنها روی سایت سنجش قرار می گیرد برای ثبت نام به محل قبولی خود مراجعه و براساس حرف اول نام خانوادگی خود برای ثبت نام اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش بیان داشت: طبق جدول، روز سه شنبه ۲۸ شهریور ماه برای ثبت نام پذیرفته شدگان با شروع نام خانوادگی از حرف «الف» تا پایان حرف «چ»، چهارشنبه ۲۹ شهریورماه از حرف «ح» تا پایان حرف «س»، شنبه اول مهرماه از حرف «ش» تا پایان حرف «ک» و یکشنبه دوم مهرماه از حرف «گ» تا پایان حرف «ی» تعیین شده هست.
آزمون سراسری سال ۹۶ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیر ماه در ۳۷۲ شهرستان و ۴۷۸ حوزه امتحانی در کشور و ۲۷ حوزه در ۲۳ کشور دنیا برگزار شد.
در آزمون سراسری سال ۹۶ تعداد ۹۳۰ هزار و ۴۸۲ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد، حدود ۵۹ درصد زن و ۴۱ درصد مرد بودند که از این تعداد، ۸۳۸ هزار و ۹۷۲ نفر در جلسه آزمون شرکت کردند و نهایتا ۸۳۸ هزار و ۹۲۹ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند.
فراهنگ ** ۱۸۸۳ ** ۱۷۰۱
خبرنگار: مریم جلوداران ** انتشار: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما