به گفته خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، نخستین رویداد کسب و کار «مدوسامیت» تهران با حضور جمعی از صاحبان برند، طراحان مد و لباس، اساتید دانشگاه و چهره‌های مطرح مد و لباس برگزار شد.

مهدی معصومی مؤسس این رویداد ضمن مرور فاکتورهای موفقیت صنعت مد و لباس در دنیا، به معرفی اولین رویداد کسب و کار مدوسامیت، ماموریت و اهداف آن پرداخت.

در این مراسم، معصومی عواملی همچون رویدادها و نمایشگاه‌های مد، کنفرانس‌ها و فشن تاک‌ها، ورکشاپ‌های آموزشی، رشد رسانه‌های مد، بلاگرها و افراد تاثیرگذار در معرفی برندها و محصولات، تکنولوژی در مد و گردهمایی نخبه‌های مد و فشن دنیا را در رویدادهایی با نام فشن سامیت‌ها، هفکری و برنامه‌ریزی در خصوص مشکلات صنعت مد و ارائه راه‌حل‌های مناسب را به عنوان مهم‌ترین عوامل موفقیت و توسعه صنعت مد در دنیا برشمرد.

وی افزود: با بررسی‌هایی به این جمع‌بندی رسیدیم که مهمترین مشکل برای رشد و توسعه صنعت مد داخل عدم ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان صنعت مد در ایران هست.

معصومی با اشاره به اینکه راه‌حل ما برای این مشکل کمک به ایجاد بستری مناسب جهت تعامل و همکاری تمامی فعالان این صنعت خواهد بود اظهار داشت: نام این پلت‌فرم مدوسامیت هست. مدوسامیت به عنوان سالانه مد و کسب و کار ایران قصد دارد تا با برگزاری این رویداد بتواند ضمن گردهمایی فعالان این صنعت به رشد و بهبود کسب و آن‌ها، رشد دانش، کسب تجربه و معرفی آخرین ایده‌ها و کالکشن‌های طراحان و تجاری‌سازی محصولات مد قدم بردارد. مدوسامیت قصد دارد در سال‌های آتی به مهمترین رویداد کسب و کار منطقه تبدیل شود و تلاش خواهد کرد تا صنعت مد ایران و آوازه طراحان ایرانی را جهانی کند.

گفتنی هست، رویداد کسب و کار “مدوسامیت” در ۴ بخش با نام‌های مدودیزاین، مدوتک، مدوتاک و مدو ورکشاپ برگزار خواهد شد.

در بخش مدودیزاین ۴۰ طراح به ارائه و نمایش آخرین کالکشن خود خواهند پرداخت و با تقویت چهره و هویت برندشان، جایگاه خود را در بازار پر رقابت مد و لباس تقویت خواهند نمود. در بخش مدوتاک شاهد سخنرانی ۸ فرد موفق در صنعت مد و لباس خواهد بود و آن‌ها از تجربه‌ها و دستاوردهایشان صحبت خواهند کرد.

همچنین به منظور افزایش سطح دانش. و توانمندی افراد در این حوزه ۴ ورکشاپ با محوریت کسب و کار در صنعت مد برگزار خواهد شد. در بخش مدوتاک ۶ استارت‌آپ حضور خواهند داشت و با معرفی قابلیت‌های محصولات خود خواهند پرداخت.

این رویداد به مدت ۲ روز و در تاریخ ۲۵ و ۲۶ مردادماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار خواهد شد و در این حین میزبان تمامی فعالان صنعت مد و لباس، طراحان، رسانه‌ها، سرما‌یه‌گذاران، علاقه‌مندان به مد خواهد بود.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما