کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته روز دوشنبه خبرنگار گروه فرهنگی آینده برتر از بنیاد آفرینش ‎های هنری نیاوران، در این نمایشگاه ۱۰۰ اثر از هنرمندان شاخه خوشنویسی، کالیگرافی و تذهیب در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.
هدف از برگزاری این نمایشگاه تبادل دانش اوتیسم، مشارکت در ساخت مدرسه تخصصی برای کودکان مبتلا به طیف اختلال اوتیسم و آموزش مربی برای این کودکان هست.
پیش از این اولین نمایشگاه «هنر برای اوتیسم» در تیر سال ۱۳۹۵ با حضور آثاری از هنرمندان نام آشنایی همچون منوچهر معتبر، کامبیز درم بخش، ثمیلا امیرابراهیمی، مصطفی دشتی و … در گالری شمآره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار شد و مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.
اختلال اوتیسم یا درخودماندگی نوعی اختلال رشدی از نوع روابط اجتماعی هست که با رفتارهای ارتباطی، کلامی غیرطبیعی مشخص می ‌شود.
نمایشگاه «هنر برای اوتیسم» از ۲۴ تا ۳۰ آذر ماه در فرهنگسرای نیاوران برپا هست.

** نگاهی به ایران، نگاهی به جهان در ۱۰ روز با عکاسان
نشست عکاسی خبری، نگاهی به ایران، نگاهی به جهان و نمایش کلیپ «شرح یک تصویر» از برنامه های هفتمین روز ششمین همایش ۱۰ روز با عکاسان هست.
نمایش کلیپ «شرح یک تصویر» ساخته ساتیار امامی بر اساس یک تصویر خبری از حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی ساعت ۱۶:۴۵ و نمایش کلیپ «نمک زمین» به کارگردانی مشترک ویم وندرس و خولیانو سالگادو ساعت ۱۸:۳۰ برنامه های هفتمین روز ۱۰ روز با عکاسان هست که روز سه شنبه ۲۱ آذر ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
در بخش کارگاه ها، کارگاه تکنیک های چاپ دیجیتال با حضور مهدی رضوی ساعت ۱۰ و کارگاه «عکاسی؛ ثبت لحظه ها، فتوشاپ؛ خلق رویاها» با حضور مژگان پارسا مقدم ساعت ۱۲ در هفتمین روز همایش ۱۰ روز با عکاسان روز سه شنبه ۲۱ آذر ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
در بخش نگاه شخصی در هفتمین روز همایش ۱۰ روز با عکاسان فواد اشتری از تهران با عنوان «پلان ناشناخته» ساعت ۱۵:۳۰، ساسان مویدی از تهران با عنوان «صلاح و سروه» ساعت ۱۶:۳۰، عباس عرب زاده از تهران با عنوان «زار» ساعت ۱۷:۳۰ و کیمیا رهگذار از تهران با عنوان «لابیرنت» ساعت ۱۸:۳۰ نگاه شخصی خود را در عکاسی بیان می کنند.
انجمن عکاسی میراث فرهنگی نیز در هفتمین روز ششمین دوره ۱۰ روز با عکاسان نشست علمی را درباره عکاسی میراث فرهنگی با حضور سیمون آیوازیان و علی قلم سیاه ساعت ۱۷:۳۰ روز سه شنبه ۲۱ آذر ماه در گالری میرمیران خانه هنرمندان ایران برگزار می کند.
فراهنگ ** ۹۳۳۸ ** خبرنگار: صدیقه بهارلو * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما